Mokykla „Art Of Beauty“ KVIEČIA MOKYTIS:
Higieninės kosmetikos kosmetikės specialybės ARBA Higieninės kosmetikos kosmetikės specialybės su SPA paslaugų teikimo specializacija.

Mokymosi trukmė: 2 metai.
Mokymosi forma: dieninė.
Higieninės kosmetikos kosmetiko mokymo programos yra suderintos su LR Sveikatos apsaugos ministerija ir patvirtintos LR Švietimo ir mokslo ministerijos.

Išduodamas valstybinis Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintas profesinio mokymo diplomas. Pridedamas Europass pažymėjimo priedėlis.

MOKYKLOJE DĖSTOMA:

žmogaus anatomija ir fiziologija, mityba ir sveika gyvensena, odos ligos, kosmetinės priemonės ir medžiagos, veido ir kūno priežiūros procedūros, kosmetinių masažų technologijos, manikiūras ir pedikiūras, makiažo technologijos. Prie SPA specialisto specializacijos: fizioterapija, SPA filosofija ir ritualai, gamtos ištekliai naudojami SPA.

PALANKIOS MOKYMOSI SĄLYGOS:

> Biologijos ir chemijos valstybiniai egzaminai nebūtini.

> Jei baigėte aukštąją ar aukštesniąją mokyklą, bendruosius dalykus, kurių valandų skaičius atitinka mūsų mokyklos programoje esantį valandų skaičių, užskaitysime ir užsiėmimų lankyti nereikės. Atitinkamai sumažės ir mokestis už mokslą.

> Praktiniams užsėmimams grupė dalinama pusiau – užsiėmimai vyksta rytinėje ir popietinėje grupėse, todėl yra galimybė mokslus derinti su nepilna darbo diena.

> Praktiniai užsiėmimai sudaro 70% mokymo programos.

> Užsiėmimus veda tarptautinę kvalifikaciją turintys profesijos mokytojai-praktikai.

> Dirbame tik su profesionalia kosmetika: vokiečių gamintojo PHYRIS bei prancūzų gamintojo SOSKIN.

> Mokyklos „Art of Beauty“ diplomantės turi galimybę valstybinio kvalifikacinio egzamino metu laikyti tarptautinį grožio estetiko (INFA) arba grožio terapeuto (CIDESCO) egzaminą ir gauti tarptautinį diplomą, kuris suteikia daugiau galimybių įsidarbinti Lietuvoje bei užsienio šalyse.

MOKSLŲ KAINA:

Jei Jūsų brandos atestate nėra žemesnio pažymio už 8 (aštuoni) – priimsime Jus nemokamai! Mokėsite tik už medžiagas – 300 € per pusmetį. Į brandos egzaminų pažymius neatsižvelgiama. Tačiau ši galimybė suteikiama tik pirmo išsilavinimo siekiantiems, t. y. turintiems tik vidurinį arba nebaigtą profesinį, kolegijinį ar aukštąjį išsilavinimą. Nemokamų vietų skaičius robotas.

Jei Jūsų brandos atestate bent vienas mokomasis dalykas įvertintas 7 (septyni) ir mažiau, mokėsite 1000 € per pusmetį. Papildomai už medžiagas mokėti nereikės.

DOKUMENTŲ PRIĖMIMAS:

Dokumentų priėmimas vyksta nuo gegužės 1 d.!
Priėmimo metu vyksta motyvacinis pokalbis.
Mokslų pradžia – rugsėjo 1 d.
Mokymosi vietų skaičius ribotas!

Dokumentų pateikimas darbo dienomis nuo 9 val iki 16 val. adresu Pamėnkalnio g. 15 / Vasario 16-osios g., Vilnius. Mokykla “Art of Beauty”.

Dokumentų priėmimo mokestis – 15 €.

Mokykla “Art of beauty”, Licencijos Nr. 003499,
Buveinės adresas: Pamėnkalnio g. 15 / Vasario 16-osios g., 01114 Vilnius (3 aukštas)
El. p. mokykla@aob.lt
Tel.: 8 630 08998, www.mokyklaaob.lt

Šis skelbimas ( ID: 50537 ) neaktyvus, todėl kontaktinė informacija nepateikiama.
Jei tai Jūsų skelbimas, prisijunkite Mano skelbimai ir atnaujinkite skelbimą
Kiti skelbimai:
 
LG 65SJ950V.AEE LED Televizorius
 
Šaldytuvas Electrolux ENG2804AOW
 
Šaldiklis ZANUSSI ZFU27500WA
 
Asus ZenFone 3 ‏ZE552KL juodas išmanusis telefonas
 
Tech21 Evo Check iPhone 7 Nugarėlė