Mamytes ir tėvelius, vaikučius ir senelius, dėdes, tetas – visus, visus, didelius ir mažus „Mamyčių turgelis“ vėl kviečia į PLC „Mega“, kur vyks tradicinis Kauno mamyčių turgelis!

Kaip visada netinginiausim – pirksim, parduosim, mainysim ir pramogausim!

Susitinkam birželio 7 d., nuo 11 iki 14:30 val., PLC Mega 2 a., ekspozicijų salėje (šalia „Čili picos“).

Facebook: https://www.facebook.com/pages/Mamyciu-turgelis/376253002466088?fref=ts

Įėjimas NEMOKAMAS!

Išsamesnė informacija telefonu: 8 684 49094 arba el.paštu: mamyciuturgeliskaune@gmail.com

Taisyklės

VIETA : PLC „Mega“ parodų salė, II aukštas.

LAIKAS :2014 m.Vasario 02 diena (sekmadienis),12.00 – 15.00 val.

PREKYBA:

Mamyčių turgelyje gali prekiauti iš anksto užsiregistravę fiziniai asmenys, kurie gavę registracijos patvirtinimą.Prekiauti galima vaikiškomis prekėmis:drabužiais, avalyne, žaislais, vaikiška technika ir aksesuarais bei nėščiųjų prekėmis.Turgelyje pardavinėti ar keisti galima tiksavo asmeninius bei savo kūrybos daiktus. Draudžiama prekiauti pelno siekiantiems juridiniams asmenims, gaminantiems ar perpardavinėjantiems ne vienetinius daiktus.

REGISTRACIJA:

Norintys prekiauti Mamyčių turgelyje, turi iš anksto užsiregistruoti: mamyciuturgeliskaune@gmail.com , informacija tel.: 8 684 49 094.Dalyvio mokestis 20 Lt. Mokestįsumokėsite atvykę į turgelį.

Registruojantis būtina pateikti šią informaciją:

▪ prekiaujančio asmens vardas, pavardė ir telefono numeris,

▪ asmeninio inventoriaus trumpas aprašymas,

▪ daiktų, kuriais norima prekiauti, trumpas aprašymas (jei drabužiai amžių ir lytį.) Jei rankdarbiai – įvardinti kokie.

Registracija patvirtinama tik tuo atveju, jei pateikta informacija neprieštarauja turgelio taisyklėms ir yra laisvų prekybos vietų. Turgelio dalyviui suteikiamas registraciją patvirtinantis numeris.

INVENTORIUS:

Mamyčių turgelio metu prekeiviui suteikiamas stalas, kuris yra 1 metro ilgio ir 1 metro pločio (kėdžių nėra). Galima papildomai atsivežti savo inventorių: kabyklą, džiovyklę, staliuką ir kėdutę. Jusų inventoriui bus skiriama papildomai vietos prie jūsų stalo 1metro.

ATVYKIMAS IR ĮSIKŪRIMAS: Mamyčių turgelis vyksta 12.00-15.00 val. Turgelio prekeiviai įleidžiami į salę paruošiamiesiems darbams 10.00-11.00 val. tik pro specialų įėjimą iš lauko aikštelės. Vėluojantiems į turgelį – būtina informuoti tel.: 8 684 490 94, nes nesulaukus užsiregistravusio asmens iki 11:00 val., vieta atiduodama kitam pageidaujančiam asmeniui.

BENDRA TVARKA: be organizatorių sutikimo negalima keisti dalyviui skirtos vietos, savavališkai perstatinėti stalų. Turgelio dalyviai yra atsakingi už švarą ir tvarką savo prekybos vietoje bei suteiktą inventorių. Prekeiviai turi būti tolerantiški, supratingi, draugiški vieni kitų, organizatorių bei turgelio svečių atžvilgiu.

Turgelio dalyvis patvirtina, kad prekiaus Turgelyje nepažeisdamas teisės aktų ir, kad yra tinkamai įforminęs savo veiklos formą bei turi teisę prekiauti turgeliuose (skirta rankdarbiais prekiaujantiems asmenims, prekiaujant savo asmeniniais vaiko drabužiais ir kt. technika – nereikia jokių įforminimų).

Šis skelbimas ( ID: 1022266 ) neaktyvus, todėl kontaktinė informacija nepateikiama.
Jei tai Jūsų skelbimas, prisijunkite Mano skelbimai ir atnaujinkite skelbimą
Kiti skelbimai:
 
Staliukas projektoriui GidantII su ratukais, aukščio reguliavimas
 
Crucial MX500 250 GB, SSD interface SATA, Write speed 510 MB/s, Read speed 560 MB/s
 
Intenso External Portable SSD 1,8“ 128GB, Premium Edition, USB 3.0, Anthracite
 
Tammer 300232 Mercedes Benz vaikiška mašina
 
ART Ceiling Holder AR-21XP LCD/LED TV | Black | 13-37“ 51-71cm 25kg