Turite mylimą žmogų ir esate mylimas?
Norite visuomet elgtis spontaniškai ir natūraliai?

Gera žinia Jums ir Jūsų partnerei – http://www.powerkhan.co.uk

Intymios vyrų paslaptys

Seksualumas užima labai svarbią vietą suaugusio žmogaus gyvenime. Moters ir vyro tarpusavio santykiuose seksualumas lydi visose gyvenimo srityse. Lytiniai santykiai mums pirmiausia asocijuojasi su sveikais palikuonimis ir sekso teikiamais malonumais. Tačiau intymūs santykiai yra išskirtinė fizinio artumo forma, kuri labai svarbi stabilių porų kasdieniniame gyvenime. Lytiniai santykiai partneriams leidžia jaustis vertinamais, patraukliais ir parodyti savo išskirtinį pasitikėjimą mylimu žmogumi.

Akivaizdžiausias vyro seksualinio pajėgumo požymis yra gebėjimas pasiekti ir išlaikyti pakankamą erekciją. Jeigu Jūsų partneris turi erekcijos problemų, nesunkai pastebėsite, kad atsiradę sutrikimai pakeitė Jūsų tarpusavio santykius, galbūt net išprovokavo Jūsų savijautos pablogėjimą. Šiais laikais atsiranda vis daugiau priemonių, galinčių padėti Jums abiems, tačiau daugeliu atvejų tai cheminękilmę turintys produktai, kurie dažniausiai turi ir šalutinį neigiamą poveikį Jūsų sveikatai ir pojūčiams.

Viena iš labiausiai paplitusių vyrų seksualinės sveikatos problemų yra erekcijos sutrikimas. Nors šis sutrikimas uzklumpa vyrus, tačiau jis turi įtakos ir partnerio savijautai, taip pat gali sukelti didelių nesutarimų šeimoje. Vyrai gėdijasi pripažinti savo problemą, pradeda vengti intymaus artumo, o moterys neretai tokį partnerį įtaria neištikimybe.

Erekcija gali sutrikti įvairaus amžiaus vyrams. Tarp vyresniųjų vyrauja psichogeniniai sutrikimai, nulemti klaidingų įsitikinimų, prietarų ir baimių. Tarp vyresnių nei 40 metų vyrų įvairaus stiprumo erekcijos sutrikimai kamuoja 30-50 procentų vyrų. Is pradžių vyro varpa nebepasiekia reikiamo standumo, o negydant erekcija visiškai pranyksta. Naujausi tyrimai patvirtino, kad nejudrus gyvenimo būdas, riebus maistas, padidejęs cukraus kiekis kraujyje ilgainiui sutrikdo erekcijos mechanizmą.

Niekam ne paslaptis, jog vyrai pas gydytojus lankosi rečiau nei moterys. Tačiau yra žinoma, kad moterys dažnai klausia patarimo dėl partnerį užklupusio erekcijos sutrikimo. Suprantama, kad darniai porai yra svarbūs intymūs santykiai. Visi žmonės geruoju mini ankstesnius laikus, todėl ir lytinių santykių sferoje ieško sprendimų bei gydymo būdų, kurie leistų laisvai mėgautis spontaniškumu.

POWER KHAN – ilgalaikio povekio, 100% natūralus maisto papildas.

Per dešimtmetį atrasti įvairūs vaistai tabletėmis pakeitė vyrų požiūrį į erekcijos sutrikimus. Tačiau ne visi žino, kad beveik visi plačiai žinomi ir nauji medikamentai yra cheminės kilmės ir turi neigiamą poveikį įvairiems vidaus organams bei vyro sveikatai .

POWER KHAN isšprendžia šią problemą ir vartotojai, kurie bent vieną kartą yra pabandę POWER KHAN, ir toliau renkasi jį nesugrįždami prie anskčiau vartotų cheminės kilmės preparatų.

Dabar jau galime džiaugtis ilgesnio poveikio natūraliu produktu, kuriam nereikia nei gydytojo, nei receptų, ypač jei norite savo paslaptį pasilikti tik sau ir savo mylimąją vėl stebinti nuostabiomis meilės akimirkomis. POWER KHAN veiksmingumas garantuojamas 100% ir trunka net tris paras bei suteikia vyrui galimybę patirti šio nuostabaus maisto papildo poveikį net keletą kartų.

POWER KHAN gali būti naudingas ir psichogeninių erekcijos sutrikimų kamuojamiems vyrams, nes sugrąžinti pasitikėjimą savimi vien patarimais ir psichologinėmis priemonėmis kartais nepavyksta. Pažvelgus į šiuolaikinio vyro gyvenimo ritmą ir jo norą visiškai atsiriboti nuo cheminių medicinos preparatų, sukeliančių šalutinį poveikį, bei atribojančių nuo jausmingumo, atrodo, kad POWER KHAN savybės tinkamos būtent jam.

Po visos savaitės begalės darbų ir skubėjimo, savaitgalio atokvėpį norisi skirti mylimam žmogui ir visapusiškai atsipalaiduoti. Romantiška vakarienė… Šiltas guolis… Tingus savaitgalio rytas. Kaip tik Power Khan – vienintelis erekciją gerinantis natūralus maisto papildas, kurio poveikis leis pamiršti problemas visą savaitgalį.

Power Khan sudėtis

Česnakas, ženšenis, mandarino žievė, arbūzas, juodieji pipirai

Šis skelbimas ( ID: 814246 ) neaktyvus, todėl kontaktinė informacija nepateikiama.
Jei tai Jūsų skelbimas, prisijunkite Mano skelbimai ir atnaujinkite skelbimą
Kiti skelbimai:
 
ADE Body Analyser Scale BA 1300 TABEA Maximum weight (capacity) 180 kg, Accuracy 100 g, Memory function, 12 user(s), Grey
 
Huawei FLIP P20 LITE dėklas Pink
 
Apple iPhone 8 Plus Space Grey, 5.5 “, LED-backlit IPS LCD, 1080 x 1920 pixels, Apple, A11 Bionic, Internal RAM 3 GB, 64 GB, Single SIM, Nano-SIM, 3G, 4G, Main camera Dual 12+12 MP, Secondary camera 7 MP, iOS, 11, 2691 mAh
 
LG Q6 5.5“ Qualcomm Snapdragon 435/3GB/32GB/3G_4G Android 7.1.1 Black Mobilus telefonas
 
Garmin Vivofit jr. Real Flower