Sodyba yra kraštinė Alaušų ežero pusėje.Iki pakrantės- apie 200 metrų. Topolių gatvė- asfaltuota, labai rami, nes tolyn nebėra pastatų, o žvilgsnis tiek iš kiemo, tiek pro gyvenamojo pastato langus remiasi į 350 ha Alaušų ežerą, gausų salomis. Pavadinimas, tur būt, kilo nuo ilgaamžių gatvę puošiančių topolių, kurie karštą vasaros dieną suteikia sodybai pavėsį.Įspūdinga bažnyčia turinti savo tradicijas, sutraukia daug vietinių ir besilankančių giminių, turistų, poilsiautojų dėmesio.Miestelyje yra du ežerai- paminėtas Alaušų ežeras pačiame miestelio centre tik per kelią vos nesusisiekia su Piršenos ežeru.Jiedu labai mėgstami žvejų. O poilsiautojai itin mėgsta Alaušų ežerą dėl seklaus smėlėto krašto, kuriame apie 60-100 m atstumu gali braidyti mažamečiai vaikai, kas labai retai kur būna.. Tvarkinga, su persirengimo kabinomis, ramia kultūringa aplinka Alaušų ežero pakrantė visais metų laikais mėgstama žmonių.
Sodyba yra tinkama ir sėsliam gyvenimui, ir galimam turizmo verslui. Sėsliam gyvenimui tinkama todėl, kad norint galima žemę , esančią prie namo arti, sodinti daržoves ar kt., arba statyti kitus statinius, ar sporto aikštele. Atliktas teisinis įforminimas kaip atskiro gyvenamojo namo, leidžia daryti reikalingus sprendimus nederinant su kaimynais.
Galimam turizmo verslui- miestelis yra nepaprastai geroje geografinėje padėtyje- tiek link Ukmergės-Kauno,-tiek link Molėtų- Vilniaus ar Utenos. Aplinkui gausu ežerų. Miestelis praktikuoja kultūrinio paveldo maisto produktų gamybą. Kaimynai, gyvenantys Topolių 3A, yra sodybos priežiūros garantas, jeigu tenka išvažiuoti, ar kt.

Šis skelbimas ( ID: 249164 ) neaktyvus, todėl kontaktinė informacija nepateikiama.
Jei tai Jūsų skelbimas, prisijunkite Mano skelbimai ir atnaujinkite skelbimą
Kiti skelbimai:
 
Logic LKM-201 klaviatūra su pele
 
Dujinis paviršius Lanova 116400O4C06
 
Samsung ACADU10CBE 4.2 V, Car charger, 4.2V, Micro USB, 700mAh
 
Samsung UE48JS9002TXXH LED televizorius
 
NutroVape Recover inhaliatorius