Sodyba yra kraštinė Alaušų ežero pusėje.Iki pakrantės- apie 200 metrų. Topolių gatvė- asfaltuota, labai rami, nes tolyn nebėra pastatų, o žvilgsnis tiek iš kiemo, tiek pro gyvenamojo pastato langus remiasi į 350 ha Alaušų ežerą, gausų salomis. Pavadinimas, tur būt, kilo nuo ilgaamžių gatvę puošiančių topolių, kurie karštą vasaros dieną suteikia sodybai pavėsį.Įspūdinga bažnyčia turinti savo tradicijas, sutraukia daug vietinių ir besilankančių giminių, turistų, poilsiautojų dėmesio.Miestelyje yra du ežerai- paminėtas Alaušų ežeras pačiame miestelio centre tik per kelią vos nesusisiekia su Piršenos ežeru.Jiedu labai mėgstami žvejų. O poilsiautojai itin mėgsta Alaušų ežerą dėl seklaus smėlėto krašto, kuriame apie 60-100 m atstumu gali braidyti mažamečiai vaikai, kas labai retai kur būna.. Tvarkinga, su persirengimo kabinomis, ramia kultūringa aplinka Alaušų ežero pakrantė visais metų laikais mėgstama žmonių.
Sodyba yra tinkama ir sėsliam gyvenimui, ir galimam turizmo verslui. Sėsliam gyvenimui tinkama todėl, kad norint galima žemę , esančią prie namo arti, sodinti daržoves ar kt., arba statyti kitus statinius, ar sporto aikštele. Atliktas teisinis įforminimas kaip atskiro gyvenamojo namo, leidžia daryti reikalingus sprendimus nederinant su kaimynais.
Galimam turizmo verslui- miestelis yra nepaprastai geroje geografinėje padėtyje- tiek link Ukmergės-Kauno,-tiek link Molėtų- Vilniaus ar Utenos. Aplinkui gausu ežerų. Miestelis praktikuoja kultūrinio paveldo maisto produktų gamybą. Kaimynai, gyvenantys Topolių 3A, yra sodybos priežiūros garantas, jeigu tenka išvažiuoti, ar kt.

Šis skelbimas ( ID: 249164 ) neaktyvus, todėl kontaktinė informacija nepateikiama.
Jei tai Jūsų skelbimas, prisijunkite Mano skelbimai ir atnaujinkite skelbimą
Kiti skelbimai:
 
Dell XPS 13 (9360) 13.3“ i7 16GB 1.0TB SSD Windows
 
LG FH4U1TBS2 skalbimo mašina
 
Dell KB813 klaviatūra
 
Elektrinis trimeris Tonino Lamborghini 700 Watt RT 6070 D
 
Asus UX330CA Zenbook 13.3“ Core M 8GB 512GB SSD Windows