Statybos darbų žurnalas.
 

Statybos darbų žurnalas.
2013 m. spalio 1 d. įsigaliojo Vyriausiojo valstybinio darbo inspektoriaus įsakymas „Dėl informacijos apie darbuotojų saugos būklę ir darbo vietų atitiktį darbuotojų saugos ir sveikatos norminių teisės aktų reikalavimams teikimo (deklaravimo) Valstybinei darbo inspekcijai“.

Informaciją teikia visi Lietuvos Respublikoje registruoti privatieji ir viešieji juridiniai asmenys, ūkininkai ir savarankiškai dirbantys fiziniai asmenys (toliau – darbdaviai), vykdantys veiklą, kurių dirbantieji gauna su darbo santykiais (darbo sutartimis) ar jų esmę atitinkančiais santykiais (valstybės tarnautojai) susijusias pajamas.
Darbdaviai privalės pateikti informaciją Valstybinei darbo inspekcijai apie darbuotojų saugos būklę ir darbo vietų atitiktį darbuotojų saugos ir sveikatos norminių teisės aktų reikalavimams nuo 2013 m. spalio 1 d. iki 2013 m. gruodžio 31 d.
Ūkio subjektų, turinčių darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartį, informacijos apie darbuotojų saugos būklę ir darbo vietų atitiktį darbuotojų saugos ir sveikatos norminių teisės aktų reikalavimams pateikimo Valstybinei darbo inspekcijai terminas pratęstas iki 2014 m. liepos 1 d.
Darbuotojų saugos ir sveikatos būklė nustatoma pagal tai, kaip darbo priemonės ir darbo sąlygos įmonėje atitinka darbuotojų saugos ir sveikatos norminiuose teisės aktuose nustatytus reikalavimus, įvertinus profesinę riziką darbo vietose ar kitose įmonės vietose, kur darbuotojas gali būti darbo laiku.
Darbdavys tik įvertinęs profesinę riziką darbo vietose ar kitose įmonės vietose, galės pateikti informaciją apie darbuotojų saugos būklę ir darbo vietų atitiktį

UAB „ILANDAS“ specialistai padės Darbdaviui pasirinkti būdus ir metodus, kaip spręsti klausimus, susijusius su darbuotojų instruktavimu – kaip įforminti, apskaityti, kokias formas instruktavimui naudoti ir pan.
Darbdavys, tik įvertinęs profesinę riziką (nes instrukcija negali atsirasti be profesinės rizikos vertinimo), gali pasirinkti būdus ir metodus, kaip spręsti klausimus, susijusius su darbuotojų instruktavimu – kaip įforminti, apskaityti, kokias formas instruktavimui naudoti ir pan.
Darbdaviui atstovaujantis asmuo ar darbdavio įgaliotas asmuo, kuris savo veikimu ar neveikimu pažeidė darbuotojų saugos ir sveikatos norminius teisės aktus ir tuo neužtikrino saugių ir sveikatai nekenksmingų darbo sąlygų, atsako įstatymų nustatyta tvarka (Darbuotojų saugos ir sveikatos Įstatymo 46 str. 1 d.). Už darbų saugos ir sveikatos apsaugos darbe reikalavimų pažeidimą įstatymai numato baudžiamąją (Baudžiamojo kodekso 176 str.) ar administracinę (Administracinių teisės pažeidimų kodekso 41 str.) atsakomybę ir užtraukia baudą darbdaviams ar jų įgaliotiems asmenims nuo penkių šimtų iki penkių tūkstančių litų.

Šiuo metu vykdoma NEMOKAMA Jūsų įmonės dokumentų,susijusių su darbų sauga, gaisrine sauga bei darbo teisiniais santykiais patikra bei profesinės rizikos vertinimui taikoma 30 % nuolaida..

UAB ‘ILANDAS“ vykdomi Darbų saugos kursai darbdaviams, įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybų specialistams. Priešgaisrinės saugos kursai įmonių vadovams.

Plačiau apie teikiamas paslaugas internete www.ilandas.lt arba www.darbu-sauga.lt

Šis skelbimas ( ID: 104398 ) neaktyvus, todėl kontaktinė informacija nepateikiama.
Jei tai Jūsų skelbimas, prisijunkite Mano skelbimai ir atnaujinkite skelbimą
Kiti skelbimai:
 
GONHER šautuvas medžioklinis, 117/0
 
1 cento apmokėjimas tapatybės patvirtinimui
 
Casio W-735H-2AVEF
 
BRIGHT STARTS žaislas Šuniukas, 52176
 
LENOVO X270 I5-7200U/12.5FHD TOUCH/8GB/256SSD PCIE/10P