Baidarių sezonas atidarytas Pagaliau vėl į baidares

Baidarių sezonas atidarytas Pagaliau vėl į baidares

Baidarių sezonas atidarytas

Pagaliau vėl į baidares ir pirmyn!

Visai netikėtai ir labai lauktai atėjo atžingsniavo mūsų spalvotas pavasaris. O su juo pakilo ir pradėjo banguoti pamario upės.
Tad visus visus kviečiu suklusti ir išlįsti į lauką pasidžiaugti bundančiu pavasariu.
Pats laikas pramankštinti raumenukus, palankstyti kaulelius aktyviai poilsiaujant su draugais gamtoje.

Kviečiu nepraleisti progos praplaukti baidarėmis Minijos aukštupiu, Veiviržu, Babrungu, Virvyte.

Šios visos upės ypatingos tuo, kad vasarą retai užtenka vandens praplaukti jomis.
Minijos aukštupys ypatingas tuo, kad pavasario ir rudens laikotarpiu yra ekstremalus, srovė keliskart stipresnė nei vasarą bei neapsakomai graži gamta. Galimos vienos ar kelių dienų kelionės.
Babrungas – praplaukiamas tik ankstyvą pavasarį arba lietingą rudenį, todėl tikrai rekomenduoju išbandyti vieną įspūdingiausių ir didžiausių Minijos intakų.
Veiviržas – ekstremalus, su daug slenksčių bei užvartų maršrutas vienai arba dviem dienom. Jeigu plauksite pavasarį kai prasidės pumpurų skleidimas – tiesiog neapsakomai graži ir unikali gamta.
Virvytė – upė atitinkanti savo pavadinimą. Vingiuota kaip virvė ir su „mazgeliais“, t.y. su užvartomis arba dideliais slenksčiais. Vidurį maršruto graži sodyba nakvynei.
Nusprendus praplaukti bent viena Žemaitijos upe ir pasiryžus iššūkiams, skambinkite mums – patarsime kas tuo laikotarpiu yra geriausia, kokia situacija su vandens lygiu.
Suorganizuosime nakvynes vidurį maršruto bei aprūpinsime visa būtina įranga.
Galite skambinti ir tik dėl konsultacijos apie kiekvieną Lietuvos upę, ar paklausti tik ką geriau imtis į kelionę pirmąkart plaukiant baidarėmis, nors ir ne pas mus plaukiate – mes pasiruošę nuoširdžiai atsakyti į visus Jūsų klausimus ir profesionaliai pakonsultuoti apie esamą situaciją upėse tuo laikotarpiu.
Daugiau informacijos galite gauti
tel.: +370 620 26033 arba el.paštu zemsuoda@gmail.com

Kiti skelbimai:
 
TOMS Plant Dyed Canvas Women's Alpargata Pink 37,5
 
Camper Beetle 36791 Medium Grey 41
 
Birkenstock Arizona SFB Oiled Leather Habana 46
 
TOMS Repreve Melange Knit Women's Alpargata Black 39
 
Camper Wonder K400319 Black 41
14.00 €
Susisiekti +370 620 26033
Adresas: Plungė,
ID: 216918   2010 04 02

Rekomenduojame

stoviklos,vaiku stoviklos,poilsis,kaimo turizmas,poilsio baze Ruta
3.00 €

stoviklos,vaiku stoviklos,poilsis,kaimo turizmas,poilsio baze Ruta

Siūlome poilsį gamtoje – Bebrusų ežero pakrantėje, Labanoro miške. Jūsų laukia 6 kategorijų nameliai. Ežero pakrantėje – futbolo, krepšinio, tinklinio aikšteles, valtys ir vandens dviračiai. Veikia kavinė, 2 pobūvių salės, pirtis ir kitos pramogos. Vasarą veikia vaikų stovykla. Kviečiame rengti mūsų poilsiavietėje konferencijas, seminarus, Jūsų kolektyvo šventes. Nakvynės kainą vienam asmeniui nuo 12 Lt. Vienu […]

Adomo sodyba  sodyba Jusu sventei
232.00 €

Adomo sodyba sodyba Jusu sventei

Maloniai kviečiame Jūsų šeimas, kolektyvus apsilankyti ramiame Lietuvos kampelyje, esančiame tik 37 km nuo Vilniaus miesto, Sidabrių kaime, ant gražaus Gaveikių ežero kranto įsikūrusioje ,,Adomo sodyboje“ Jūsų paslaugoms: garo pirtis, kubilas, patalpos poilsiui, pavėsinė su židiniu. Ramioje, jaukioje, romantiškoje sodyboje atrasite vaizdingas Gaveikių pakrantes, galėsite grožėtis švariu, skaidriu ežero vandeniu, beje ežeras gana žuvingas, tad […]

Baidarių nuoma Jūros upe su nakvyne nameliuose
7.00 €

Baidarių nuoma Jūros upe su nakvyne nameliuose

Turistauk.lt paslaugos – baidarių nuoma, stovyklavietė, nakvynė nameliuose, pirtis, kubilas – Balsiai, Šilalės rajonas, Žemaitija. baidarių maršrutai JŪROS upe. Ekstremalūs plaukimai pavasarį Akmena, Aitra, Lokysta. Visiškas aptarnavimas: turistų vežimo, baidarių, kanojų transportavimo paslauga, patarimai pasirenkant maršrutą, rezervuojama kaimo sodyba, pirtis, nakvynė kaimo sodyboje, nakvynė nameliuose ant Jūros upės kranto, pageidaujant organizuojamas daiktų pervežimą, maitinimas. Pavasarį […]

Baidarių nuoma su nakvyne prie Jūros upės, Turistauk.lt
7.00 €

Baidarių nuoma su nakvyne prie Jūros upės, Turistauk.lt

Baidarių nuoma su nakvyne nameliuose Žemaitijos upėmis Jūra ir Akmena: – visus metus sraunia Jūros upe, – pavasarį, po liūčių vasarą, rudenį Jūros intaku – egzotiška Akmena. Plaukiantiems Jūros ar Akmenos upėmis – visos reikalingos paslaugos ir geriausios kainos. Plaukdami su saugiomis ir kokybiškomis baidarėmis ne tik mėgausitės laukinės gamtos grožiu, keliausite paslaptingais ir viliojančiais […]