Beats by Dr. Dre

Beats by Dr. Dre

Muzikos technikai ir kūrėjai sunkiai dirba studijose siekdami perteikti muziką, tokią, kokia jinai sukurta ištikrūjų. Beats by Dr Dre ausinės jums leis išgirsti muziką taip kaip jinai yra sukurta, tai kaip jos klausausi aš.

Pasirašau ties kiekvienu savo žodžiu.

Dr Dre

Beats by dr dre ausinės yra garsiai nuskambėjęs prekinis ženklas, Vakarų pasaulyje Beats by Dr Dre ausines laikomos prestižu. Įžymiausi aktoriai ir daininkai nešioja Dr Dre ausines, Dj koncertuoja su Dr Dre ausinėmis savo pasirodymuose. Prodiuseriai kuria dainas.

Siūlome įsigyti šiuos Dr Dre modelius:

Tour – 149lt (3 nuotrauka)

Akcija! šiuo metu galite įsigyti dvi ausines už vienos kainą, Beats tour yra populiariausias modelis, patogios, mažos ir galingos!

Solo HD – 299lt (4-5 nuotrauka)

Optimalus variantas – kokybė pranokstanti kainą!

Solo ausinės yra labai mėgiamos tarp įžymybių. Stilingas ir kompaktiškas modelis, ausinės lengvos gražios ir LABAI galingos – vertinantiems grožį ir komfortą!

Studio – 349lt (6 nuotrauka)

Studio modelis sukūrė perversmą ausinių istorijoje, po jo pasirodymo žvaigždės, atlikėjai ir DJ masiškai pamėgo šį modelį. Išskirtinis dizainas, galingi Bosai ir prestižas!

Pro – 399lt ( 9 – 10 nuotraukos)

Jeigu esate pasiryžę visada girdėti muziką profisionaliai, šis modelis sukurtas jums. Tai ausinės su kuriomis koncertuoja profesionalūs DJ, Pro modelį naudoja prodiuseriai kurdami dainas.

Kuo esu išskirtinis Beats versle?

Pardavinėjant betkokį produktą ar paslaugas reputacija yra svarbiausia. Patraukli kaina yra tai dėl ko pirkėjai leidžia sau įsigyti prekę, dauguma mano pirkėjų yra patenkinti tuo, kad gali įsigyti Prestižinę prekę už preinamą kainą. Užsitarnaut patikimo pardavėjo reputaciją man yra svarbiausia, todėl Vienintelis Lietuvoje leidžiu grąžinti ausines dėl betkokios priežasties. Galiu didžiuotis, kad dar nei vienas pirkėjas ausinių negrąžino. Visiems modeliams yra suteikiama 1 metų garantija!

Jau įsigijote šią prekę?

norėčiau jums padėkoti, kad perkate iš manęs ir prašyčiau jūsų skirti 1 minute palikti komentarui po preke. Ačiū!

Būsimieji pirkėjai:

Galite susisiekti su manim betkada, kada jums patogu, mielai atsakysiu į jūsų visus klausimus.

Kiti skelbimai:
 
Evelatus Apple iPhone 4/4s
 
Rašalas Epson T2633 XL magenta Claria | 9,7 ml | XP-600/700/800
 
Evelatus Apple iPhone 8/7 Silicone Case Midnight Blue
 
Evelatus Samsung A40 Gradient Glass Case 2 Bubble Gum
 
Mocco 3D Silicone Back Case For Mobile Phone Giraffe Samsung A510F Galaxy A5 (2016) Black
101.00 €
Susisiekti 867861433
ID: 860123   2013 02 05
16.00 €

Palydovinė televizija-montavimas,reguliavimas,remontas tel. 867200640 Klaipėda

Palydovinės antenos.Skaitmeninės tv antenos.Nemokamai Rusų TV kanalai legaliai be abonentinio mokesčio ir Vokiečių, Anglų, Italų,Prancūzų, Lenkų ir kt. TV-SAT antenos montavimas,reguliavimas,kanalų sąrašų nustatymas, vidaus tv tinklo pajungimas .Dirbam be poilsio dienų, greitai ir kokybiškai tel. 867200640 Klaipėda Kiti skelbimai:   Evelatus Apple iPhone 4/4s   Rašalas Epson T2633 XL magenta Claria | 9,7 ml | […]

BRAND NEW SET OF 2x Pioneer CDJ-2000 Nexus  1x PIONEER DJM-900 Nexus at 2800 EUR
1000.00 €

BRAND NEW SET OF 2x Pioneer CDJ-2000 Nexus 1x PIONEER DJM-900 Nexus at 2800 EUR

We are licenced dealer that have continued to attract a highly committed and passionate community of musicians, DJs, composers and all electronics consumer all over the world. Our products are tax free and we also give free shipping world wide. Contact SKYPE: buypioneer Email: djinstruments01@yahoo.com Email: djinstruments01@gmail.com BRAND NEW SET OF 2x PIONEER CDJ-400 PLAYER […]

  Technika » Audio »
6.00 €

VIDEO KASECIU, 8 ir 16mm Kino juostu perrasymas i DVD

Perrasome is asmeniniu archyvu ivairiu tipu vaizdajuostes i DVD diskus.(VHS, VHS-C, S-VHS, S-VHS-C, video 8, HI8, digital 8, mini DV, DVCAM, HDV), atminties korteliu CF, SD SONY Memory stick ir kitu. Vaizdo kameru su vidiniu kietuoju disku, su DVD-RW. Amerikietisko vaizdo iraso, senas foto skaidres, is atminties korteliu bei…senu audio juosteliu, viniliniu ploksteliu.Perrasome senas 8mm,16mm […]

  Technika » Audio »
Garso aparatūros ir šviesos technikos nuoma
1.00 €

Garso aparatūros ir šviesos technikos nuoma

Garso aparatūros ir šviesos technikos nuoma. APŠVIETIMO įranga Teikiame profesionalaus apšvietimo paslaugas įvairiems renginiams. Nuomojame įvairią apšvietimo įrangą, aliuminio konstrukcijas ir kitą reikalingą techniką. GARSO įranga Teikiame įgarsinimo paslaugas renginiams. Nuomojame garso, DJ techniką. Garso įrangos instaliacija (barai, klubai, kitos vietos). DJ Įranga Nuomojame įvairią DJ techniką. Teikiame DJ paslaugas visiems renginiams. KONTAKTAI: UAB Scenos […]