Dizaino darbai, maketavimo darbai, reklama, spauda

Dizaino darbai, maketavimo darbai, reklama, spauda

Dizaino darbai, maketavimo darbai, reklama
(galimas dalinis atsiskaitymas barteriniu pagrindu – teirautis)

Kokybiškai, kruopščiai ir greitai atliekame visus dizaino darbus.
Plakatai, plakatų spauda, reklaminiai ir informaciniai web baneriai, trimatė vizualizacija, reklaminė animacija, įvairūs logotipai, prekės ženklai, proginiai animuoti elektroniniai atvirukai ir kita.

Visuose miestuose.
http://www.euroego.lt/home/dizainas/

Gaminami: atvirukai, bilietai, kalendoriai (sieniniai, staliniai, kišeniniai), animuoti atvirukai, kvitai, brošiūros, maišeliai, nuolaidų kuponai, skrajutės, etiketės, firminiai blankai, vokai, prekės ženklai, iliustracijos, katalogai, knygos, kvietimai, bukletai, logotipai, , padėkos, reklaminiai paslaugų katalogai, plakatai, vėliavos, reklaminiai lankstukai, žurnalai, sąskaitų-faktūrų šablonai, blankai, vizitinės kortelės ir kt..

Nestandartiniai stendai mugėms, vidaus ir lauko atitvarai, eilių atitvarai, spauda ant tentų ir audinio. Scenų pakylos ir podiumai, pakabinami ir pastatomi stendai, firminiai stovai, atitvarai su juostomis. Lankstūs magnetiniai stendai parodoms, reklaminės vėliavos ir vėliavų stiebai, podiumai, stiklo pluošto vėliavų stiebai. Stendai parodoms ir mugėms, barjerai su logotipu, reklaminių iškabų gamyba, reguliuojamo aukščio reklaminiai stendai. Prekybinės vitrinos, prezentaciniai stalai, parodinė įranga reklamai, vitrinų gamyba ir apipavidalinimas. Grafinių plakatų gamyba, aliuminiai ir mediniai stendai, surenkami stendai.

EuroEGO UAB
Telefonas: 860631237, 860512959
Faksas.: 852060814
info@euroego.lt
www.euroego.lt

Kiti skelbimai:
 
Crocs™ Crocs LED CUPCAKE G0656800-MU
 
Crocs™ Crocs LION KING TIMON G0657900-MU
 
Crocs™ Bayaband Sandal Kid's Pink Lemonade 21
 
Teva Midform Universal Women's Hummingbird Gloxinia 38
 
BIOMECANICS 202203 Malva 23
15.00 €
Susisiekti +37060631237
ID: 1253744   2020 01 06

Rekomenduojame

Web/grafikos dizaineris
3.00 €

Web/grafikos dizaineris

Sveiki, mano vardas Valery Kitkevich.Turiu nemažai patirties su programomis kaip adobe illustrator, adobe photoshop. Dizainu užsiimu jau ilga laiką, esu įgavęs per visą laiką nemažai patirties, pastoviai tobulėju ir mokaus. Mano vizija teikti gera, kokybiška dizainą, teikiu įvairaus dizaino paslaugas, mano tikslas prie kiekvieno darbo skirti tiek laiko ir pastangų jog darbas būtu atliktas kokybiškai. […]