LibertaGia – Jūsų galimybė!

Siūlau pabandyti dirbti internete.
Tai nauja, ambicinga, legali kompanija.
Nedaug laiko užimantis darbas, be jokių pradinių investicijų,
Reikia peržiūrėti per diena 15 reklamų. Apie 20min., užtrunki.

LibertaGia verslo modelis paremtas tinkliniu marketingu. Jeigu nežinote kas tai yra, trumpai Jums paaiškinsiu: jie nori, kad prie kompanijos prisijungtu kuo daugiau žmoniu, o tai labai efektyviai padeda reklamuoti kompanija ir jos produktus. Uždirbate abu, Jus ir kompanija.
Užsiregistruoti galima pagal šią nuorodą-

http://libertagia.com/neringa29

Užsiregistravus, parašysiu į el.paštą, paaiškinsiu kaip dirbti…

Registruojantis reikia suvest savo tikra vardą, pavardę, gimimo datą, ir dokumento numerį,
Registracija nuo 18 metų. Registruojantis kompanija prašo dokumento numerio (ne asmens kodo). Tam tinka pasas, ID kortelė, teisės. Duomenys reikalingi tam, kad nekiltų problemų ateityje, gryninant uždirbtus pinigus.
Registruojantis reikia pasirinkti du slaptažodžius, vienas bus prisijungimui prie savo ofiso, o antras slaptažodis PIN bus reikalingas duomenų tvarkymui…
Duomenys suveskite atidžiai, neprivelkite klaidų, kad vėliau nebūtų kažkokių nesklandumų…
Yra įkelta foto, kaip užpildyti registravimo formą…

Čia nuoroda, kaip žiūrėti reklamas LibertaGia –

http://youtu.be/9GfqZEa5Ftc

Viskas labai paprasta 🙂

Čia dar nuoroda, naujas video apie kompanija, kaip ten dirbti, viskas aiškiai išdėstyta. Reiktu pasižiūrėti, jei yra noras ten dirbt, viskas bus aiškiau-

http://youtu.be/0G6UUVPZM_Q

Tikrai verta pabandyti…

Jei kas neaišku rašykit į el.paštą…neringarozyte@gmail.com

LibertaGia
Apie įmonę
Geras laikas – kompanija visiškai nauja, kuri pradėjo veiklą spalio 12 d. 2013 ir surengė iškilmingą atidarymą Lisabonoje (Portugalija). Lietuvoje intensyviau pradėjo plėstis nuo 2014 sausio men.
Kompanija yra legali. Ofisas yra Lisabonoje (Portugalija) šalia Microsoft būstinės. Per keletą ateinančių mėnesių daugiau ofisų bus atidaroma visame pasaulyje. Jau patvirtintos vietos Italijoje ir Malaizijoje.
Daugiau nei 13 mėnesių buvo skirta kuriant šį projektą, viskas gerai apgalvota, išsamu ir profesionalu kiekviename žingsnyje. Projektą inicijavo 12 investuotojų.
Inicijavo kompetetinga MLM specialistų komanda. Prezidentas ir LibertaGia įkūrėjas yra Rui Salvador – ypatingai draugiškas, patyręs MLM lyderis iš Portugalijos, turintis akcijų iš nuostabių tarptautinių laimėjimų šioje srityje. Galite pradėti nuo NEMOKAMO paketo – nereikia pradinės investicijos! Tai šį projektą daro tikrai unikaliu.
Jūs galėsite išsiimti savo uždarbį bet kuriame pasaulio bankomate ar persivesti į savo sąskaitą. LibertaGia pasirašė specialią sutartį su banku ir jau dabar gali pasiūlyti savo nariams debetines korteles (tai paprasčiausiai išankstinio apmokėjimo kortelės).

 
Šis skelbimas ( ID: 1068182 ) neaktyvus, todėl kontaktinė informacija nepateikiama.
Atnaujinti
Kiti skelbimai:
 
MOMENTUM Atstatanti NDF veido emulsija, 30 ml
 
Acer Professional Series P1285B XGA (1024×768), 3300 ANSI lumens, 20.000:1, Black,
 
Samsung Galaxy J3 2016 J320F Black mobilus telefonas
 
PERFECT L292-G104 Vaikiškas laikrodis
 
D-Link DWA-192