Litmus – švari ir saugi aplinka su specializuotais produktais ir naujausiomis technologijomis Vilniaus m.

2

Litmus – švari ir saugi aplinka su specializuotais produktais ir naujausiomis technologijomis

“Litmus LT” – pasirūpins švara ir higiena maisto pramonės įmonėse, prekybos centruose, sandėliuose, biuruose, restoranuose ir viešbučiuose.

“Litmus LT” gali pasiūlyti naujausių technologijų sprendimus, kurie padės užtikrinti švarią ir higienišką aplinką maisto pramonės įmonėse, prekybos centruose, sandėliuose ir kitose įstaigose. “Litmus LT” gali atlikti higienos auditą jūsų įmonėje, pateikti oro ir paviršių taršos nuo bakterijų ir virusų mažinimo rekomendacijas, bei išspręsti svarbius maisto saugos klausimus.
“Litmus LT” – turi platų švaros, higienos ir maisto saugos produktų pasirinkimą: Oro ir paviršių dezinfekavimo įranga, rankų dezinfekavimo kontrolės įranga, antibakterinė danga, maišų sistema atliekoms ir šiukšlėms, ratų ir batų padų valymo sistemos, dezinfekciniai barjerai tarp patalpų, patogenų – Listerija ir Salmonella šalinimas, pramoninės taros plovimo mašinos, rankų džiovintuvai, bei daugelis kitų produktų.
“Limtus LT” gali padėti spręsti šiandiena vieno aktualiausio koronaviruso COVID-19 plitimo mažinimo klausimus, taikant prevencines priemones ir sukuriant apsaugą/barjerus nuo galimo užkrato.
“Litmus LT” gali pritaikyti tvarias švaros ir higienos technologijas įvairiuose verslo sektoriuose. Mūsų produktai padės jums mažinti plovimų periodiškumą, papildomų medžiagų sąnaudas bei sutaupys darbo jėgos, energijos ir vandens resursus.
Apsilankykite internetinėje svetainėje www.litmus.lt ir rasite, kaip galite pagerinti švarą, higieną jūsų aplinkoje bei apsisaugoti-sukurti papildomus barjerus nuo bakterijų ir virusų plitimo ore, paviršiuose bei patalpose.

Kiti skelbimai:
 
ALTERCORE 551 Black 43
 
Nike 61-97-20-7 Grey 39
 
ALTERCORE 666 Vegan Black 36
 
ALTERCORE Jenny Black 40
 
TAMARIS 88-44-19-8 Black 19 39
Susisiekti +37065630868
Adresas: Vilniaus m. sav.,
ID: 1296543   2020-03-24

Rekomenduojame

REGISTRACIJOS(buveines) ADRESAS
35.00 €

REGISTRACIJOS(buveines) ADRESAS

Suteikiame buveines(juridini) adresa visoje Lietuvoje-35 eurai Gyvenamosios vietos deklaravimas/прописка (Turim daug vietu atitinkančiu reikalavimus migr.tarnybos.) – 200 euru/metams Raktiniai žodžiai Gyvenamosios vietos deklaravimas įmonės juridinis adresas, juridinis adresas įmonei, registracijos adresas įmonei, imones registracijos adresas,buveines ,registracijos adresas įmonei, registracijos adreso keitimas,registracijos adresas įmonėms, buveines adresas įmonėms, juridiniai adresai,imones buveines adresas,buveinės adresai,juridinis adresas įmonėms buveines adresas […]

Granitas ,paminklai, granito plokštės , stalviršiai

Granitas ,paminklai, granito plokštės , stalviršiai

Parduodame ,pastoviai importuojame visų rūšių ir spalvų Indijos granito blokus Plokštes pjautas ir poliruotas lietuvoje, Gaminame paminklus , stalviršius įvairią apdailą , lauko ir vidaus laiptų pakopas , palanges , stalus ir kitokius individualius meninius darbus iš įvairaus granito ir marmūro Kiti skelbimai:   ALTERCORE 551 Black 43   Nike 61-97-20-7 Grey 39   ALTERCORE […]

Paminklai, antkapiai, skulptūros, plokštės kapams.
100.00 €

Paminklai, antkapiai, skulptūros, plokštės kapams.

Paminklų, antkapių, skulptūrų, granito plokščių gamyba ir montavimas. Paminklai Šiauliuose ir visoje Lietuvoje.Kokybiškų paminklų, antkapių, skulptūrų gamyba. Plokštėmis degti kapai. Plokštės kapams Šiauliuose. Paminklu gamyba. Kapų plokštės. Paminklai iš granito. Paminklai iš marmuro. Kapo dekoravimas skaldele. Visi paminklai. Trinkelių dėjimas. Paminklai Šiauliuose (Šiauliai), ir visoje Lietuvoje. Kapų tvarkymas ir priežiūra. Paminklai vienos dalies. Paminklai dviejų […]

Lipdukų gamyba ir spausdinimas, Infans lipdukai
1.00 €

Lipdukų gamyba ir spausdinimas, Infans lipdukai

Lipdukai – tai spausdinimo produktai, kurie per pastaruosius metus tampa vis populiaresni. Lipdukų gamyba ir spausdinimas sėkmingai naudojami beveik visose asmeninės, socialinės ir pramoninės veiklos srityse ir yra kiekviename žingsnyje. Jus galite užsakyti įvairių lipdukų, skirtų jūsų verslo reklamai ar informacijai pateikti. Infans lipdukų gamyba ir spausdinimas įtraukia: • Automobilių lipdukai • Informaciniai lipdukai • […]