Mamyčių turgelis Kaune Kauno m.

Mamyčių turgelis Kaune

Mamytes ir tėvelius, vaikučius ir senelius, dėdes, tetas – visus, visus, didelius ir mažus „Mamyčių turgelis“ vėl kviečia į PLC „Mega“, kur vyks tradicinis Kauno mamyčių turgelis!

Kaip visada netinginiausim – pirksim, parduosim, mainysim ir pramogausim!

Susitinkam birželio 7 d., nuo 11 iki 14:30 val., PLC Mega 2 a., ekspozicijų salėje (šalia „Čili picos“).

Facebook: https://www.facebook.com/pages/Mamyciu-turgelis/376253002466088?fref=ts

Įėjimas NEMOKAMAS!

Išsamesnė informacija telefonu: 8 684 49094 arba el.paštu: mamyciuturgeliskaune@gmail.com

Taisyklės

VIETA : PLC „Mega“ parodų salė, II aukštas.

LAIKAS :2014 m.Vasario 02 diena (sekmadienis),12.00 – 15.00 val.

PREKYBA:

Mamyčių turgelyje gali prekiauti iš anksto užsiregistravę fiziniai asmenys, kurie gavę registracijos patvirtinimą.Prekiauti galima vaikiškomis prekėmis:drabužiais, avalyne, žaislais, vaikiška technika ir aksesuarais bei nėščiųjų prekėmis.Turgelyje pardavinėti ar keisti galima tiksavo asmeninius bei savo kūrybos daiktus. Draudžiama prekiauti pelno siekiantiems juridiniams asmenims, gaminantiems ar perpardavinėjantiems ne vienetinius daiktus.

REGISTRACIJA:

Norintys prekiauti Mamyčių turgelyje, turi iš anksto užsiregistruoti: mamyciuturgeliskaune@gmail.com , informacija tel.: 8 684 49 094.Dalyvio mokestis 20 Lt. Mokestįsumokėsite atvykę į turgelį.

Registruojantis būtina pateikti šią informaciją:

▪ prekiaujančio asmens vardas, pavardė ir telefono numeris,

▪ asmeninio inventoriaus trumpas aprašymas,

▪ daiktų, kuriais norima prekiauti, trumpas aprašymas (jei drabužiai amžių ir lytį.) Jei rankdarbiai – įvardinti kokie.

Registracija patvirtinama tik tuo atveju, jei pateikta informacija neprieštarauja turgelio taisyklėms ir yra laisvų prekybos vietų. Turgelio dalyviui suteikiamas registraciją patvirtinantis numeris.

INVENTORIUS:

Mamyčių turgelio metu prekeiviui suteikiamas stalas, kuris yra 1 metro ilgio ir 1 metro pločio (kėdžių nėra). Galima papildomai atsivežti savo inventorių: kabyklą, džiovyklę, staliuką ir kėdutę. Jusų inventoriui bus skiriama papildomai vietos prie jūsų stalo 1metro.

ATVYKIMAS IR ĮSIKŪRIMAS: Mamyčių turgelis vyksta 12.00-15.00 val. Turgelio prekeiviai įleidžiami į salę paruošiamiesiems darbams 10.00-11.00 val. tik pro specialų įėjimą iš lauko aikštelės. Vėluojantiems į turgelį – būtina informuoti tel.: 8 684 490 94, nes nesulaukus užsiregistravusio asmens iki 11:00 val., vieta atiduodama kitam pageidaujančiam asmeniui.

BENDRA TVARKA: be organizatorių sutikimo negalima keisti dalyviui skirtos vietos, savavališkai perstatinėti stalų. Turgelio dalyviai yra atsakingi už švarą ir tvarką savo prekybos vietoje bei suteiktą inventorių. Prekeiviai turi būti tolerantiški, supratingi, draugiški vieni kitų, organizatorių bei turgelio svečių atžvilgiu.

Turgelio dalyvis patvirtina, kad prekiaus Turgelyje nepažeisdamas teisės aktų ir, kad yra tinkamai įforminęs savo veiklos formą bei turi teisę prekiauti turgeliuose (skirta rankdarbiais prekiaujantiems asmenims, prekiaujant savo asmeniniais vaiko drabužiais ir kt. technika – nereikia jokių įforminimų).

Kiti skelbimai:
 
TOMS Popsicles Kid's Alpargata Cadet Blue 28,5
 
Crocs™ Funlab Shark Band Sandal Kids Navy 24
 
ZAXY Looney Tunes Thong 17762 Grey 37
 
Crocs™ Serena Metallic Bar Flip Womens Gold/Black 39,5
 
ZAXY Start V Black/Pink 35,5
Susisiekti 868449094
Adresas: Kauno m. sav., Kaunas,
ID: 1022266   2015 05 26

Rekomenduojame

1 kambario butas
33000.00 €

1 kambario butas

1 kambario butas naujo plano, pakeistas vamzdynas,plastikiniai langai,sarvo durys. Su buitine technika ir baldais. Plotas (m²): 36 Kambarių skaičius: 1 Aukštas: 1 Aukštų skaičius: 5 Statybos metai: 1989 Namo tipas: Blokinis Būklė: Įrengtas Šildymas: Centrinis Ypatumai: Rūsys    Balkonas    Tualetas ir vonia atskirai Kiti skelbimai:   TOMS Popsicles Kid's Alpargata Cadet Blue 28,5   […]

DVIEJŲ KAMBARIŲ BUTAS A. ŠANČIUOSE
51500.00 €

DVIEJŲ KAMBARIŲ BUTAS A. ŠANČIUOSE

Parduodamas DVIEJŲ KAMBARIŲ BUTAS A. ŠANČIUOSE, ANTRAME AUKŠTE, PRANCUZŲ G. NR. 6. 2/12 a., butui nereikia mokėti lifto mokesčių. Bendras buto plotas 45,43 kv.m. NEPEREINAMI KAMBARIAI 18 kv.m ir 12 kv.m, virtuvė 5,2 kv.m, koridorius 5,07, vonia kartu su WC. Kambarių sienos glaistytos, dažytos. Langai plastikiniai su stiklo paketais. Šarvo durys, bute įrengta namo lauko […]

FILMUOJAME VESTUVES, ŠVENTES. MONTAVIMAS. DVD.

FILMUOJAME VESTUVES, ŠVENTES. MONTAVIMAS. DVD.

Profesionaliai įamžinsime jūsų šventę skaitmenine video technika. Visi filmavimo-fotografavimo ir montavimo darbai už protingą kainą. Muzikantai, limuzinai, vedantieji. Galime montuoti rusų kalba. Ilgametė patirtis, konfidencialu, legalu, dirbame negailėdami laiko ir savęs visoje Lietuvoje ir Užsienyje. Kiti skelbimai:   TOMS Popsicles Kid's Alpargata Cadet Blue 28,5   Crocs™ Funlab Shark Band Sandal Kids Navy 24   […]

PROFESIONALUS FILMAVIMAS UŽ MAŽĄ KAINĄ
193.00 €

PROFESIONALUS FILMAVIMAS UŽ MAŽĄ KAINĄ

Profesionalus vestuvių filmavimas didele 3CCD Sony kamera, kameros stabilizatorius ant peties, papildomi apšvietimai, kompiuterinis videomontavimas, DVD ir DVD spalvotas grafinis apipavidalinimas. Garantija. Ilgametė patirtis. Aukšta kokybė. Konsultavimas. Rašome sąskaitas. Fotografai, muzikantai, vedantieji, limuzinai ir kt. Kiti skelbimai:   TOMS Popsicles Kid's Alpargata Cadet Blue 28,5   Crocs™ Funlab Shark Band Sandal Kids Navy 24   […]