MES ATLIKSIME VISUS SMULKIUS REMONTO IR BUITIES DARBUS UŽ JUS

MES ATLIKSIME VISUS SMULKIUS REMONTO IR BUITIES DARBUS UŽ JUS

KUO GALIME JUMS PADĖTI?
Mes atliekame visus smulkius remonto ir buities darbus visoje Lietuvoje , kurių niekas nenori atlikti. Pasirinkus mus, jūs ne tik gausite tikrus specialistus, žinančius savo darbą, bet ir sutaupysite savo laiką, kurį galėsite skirti sau ir savo šeimai.

Žolės Pjovimas
Trinkelių Priežiūra
Plytelių Klijavimas
Valymo Paslaugos
Santechnikos Darbai
Perkraustymo Darbai
Sodininkystės Darbai
Baldų Surinkimas
Automobilio Darbai
Staliaus/Dailidės Darbai
Elektros Darbai
Naujų Technologijų Darbai
Kapaviečių Tvarkymas
Sniego Valymas
Malkų Skaldymas
Įvairūs Smulkūs Remonto Ar Buities Darbai

KODĖL ŽMONĖS RENKASI MUS?

Griežta Kokybė
Darbus atliekame profesionaliai, norime sukurti gerus santykius su jumis ir sugrįžti dar kartą pas jus. Darbus atliekame kokybiškai, kad patenkintume jūsų lūkesčius.

Klientas Svarbiausia
Suprantame, kad jums svarbiausia kokybiškai ir greitai atliktas darbas. Todėl mūsų prioritetas suteikti auksčiausios kokybės paslaugas už geriausią kainą.

Profesionali Pagalba
Mūsų komanda sudaryta iš profesionalių specialistų. Kiekvienas moka savo darbą geriausiai. Taip norime užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas.

Patogumas
Mes koncentruojamės į jūsų brangaus laiko taupymą, todėl išnaudojame naujausias technologijas, kad užtikrintume greitą, patogų, paprastą, aukščiausio lygio aptarnavimą skirtą tik jums.

Smulkūs Darbai
Atliekame ir mažiausius darbus, kurių kiti profesionalai nenori imtis. Tai suteikia mums išskirtinumą prieš kitus ir sukuria ilgalaikius santykius su klientais.

Lankstumas
Esame 100% lankstūs ir visada prisitaikome prie savo klientų. Drąsiai kreipkitės ir rasime geriausią sprendimą jūsų problemai.

KODĖL TAI DAROME?

Pastebėjome, kad Lietuvoje profesionalūs specialistai nenori važiuoti ir atlikti įvarių smulkių remonto ir buities darbų, kurie yra neišvengiami mūsų kasdienybėje. Norime atnešti didžiulę naudą žmonėms, taupyti jūsų laiką, kurį galite skirti sau ir savo šeimai, taupyti jūsų pinigus, pasirūpinti jūsų namais ir visa aplinka. Esame profesionalūs, lankstūs, greiti ir pasiruošią jums padėti! Todėl drąsiai kreipkitės ir surasime geriausią jūsų problemos sprendimo būdą.

Daugiau informacijos galite rasti čia: easyworks.lt/

Kiti skelbimai:
 
HELLY HANSEN Vidda Parka Women's Black L
 
CAMPER Oxyde Foca Dark Brown 37
 
HELLY HANSEN Rigging Coat Men's Black L
 
Crocs™ Classic Lined Clog Navy/Charcoal 36,5
 
REIMA Stemu Denim Blue 29
Susisiekti +37065298316
ID: 1269826   2019-07-21

Rekomenduojame

REGISTRACIJOS(buveines) ADRESAS
35.00 €

REGISTRACIJOS(buveines) ADRESAS

Suteikiame buveines(juridini) adresa visoje Lietuvoje-35 eurai Gyvenamosios vietos deklaravimas/прописка (Turim daug vietu atitinkančiu reikalavimus migr.tarnybos.) – 200 euru/metams Raktiniai žodžiai Gyvenamosios vietos deklaravimas įmonės juridinis adresas, juridinis adresas įmonei, registracijos adresas įmonei, imones registracijos adresas,buveines ,registracijos adresas įmonei, registracijos adreso keitimas,registracijos adresas įmonėms, buveines adresas įmonėms, juridiniai adresai,imones buveines adresas,buveinės adresai,juridinis adresas įmonėms buveines adresas […]

Lipdukų gamyba ir spausdinimas, Infans lipdukai
1.00 €

Lipdukų gamyba ir spausdinimas, Infans lipdukai

Lipdukai – tai spausdinimo produktai, kurie per pastaruosius metus tampa vis populiaresni. Lipdukų gamyba ir spausdinimas sėkmingai naudojami beveik visose asmeninės, socialinės ir pramoninės veiklos srityse ir yra kiekviename žingsnyje. Jus galite užsakyti įvairių lipdukų, skirtų jūsų verslo reklamai ar informacijai pateikti. Infans lipdukų gamyba ir spausdinimas įtraukia: • Automobilių lipdukai • Informaciniai lipdukai • […]

Infans plačiaformatė spauda

Infans plačiaformatė spauda

Plačiaformatė spauda – tai galimybė spausdinti didelių matmenų maketus: atvirukai, bukletai, lankstinukai, lipdukai, plakatai, skrajutės, tapetai, tentai ir t.t. Plačiaformatė spauda puikiai tinka reklaminiams gaminiams, kadangi patraukia akį. Lipdukų gamyba pagal individualius užsakymus, įvairių dydžių ir formų. Infans originalios dovanos padės nustebintį brangų žmogų bet kokiomis progomis. Pastoviems klientams taikome nuolaidas. Plačiaformatės spaudos, lipdukų gamybos, […]

Granitas ,paminklai, granito plokštės , stalviršiai

Granitas ,paminklai, granito plokštės , stalviršiai

Parduodame ,pastoviai importuojame visų rūšių ir spalvų Indijos granito blokus Plokštes pjautas ir poliruotas lietuvoje, Gaminame paminklus , stalviršius įvairią apdailą , lauko ir vidaus laiptų pakopas , palanges , stalus ir kitokius individualius meninius darbus iš įvairaus granito ir marmūro Kiti skelbimai:   HELLY HANSEN Vidda Parka Women's Black L   CAMPER Oxyde Foca […]