Spindulinio šildymo plokštės Sundirect – Prestižas, Kokybė, Patikimumas

Spindulinio šildymo plokštės Sundirect – Prestižas, Kokybė, Patikimumas

Platus spindulinių šildymo plokščių pasirinkimas. Patogus ir ekonomiškas šildymas elektra. Spindulinės plokštės butui, namui, ofisui, gamybinėms patalpoms. Kambarį šildantys veidrodžiai, sieniniai keraminio stiklo radiatoriai ir kt. . Galingi lauko šildytuvai. Aukštos kokybės ir patikimos infraraudonųjų spindulių šildymo plokštės.
Darbo resursas – 100000 val.
Išmanioji valdymo sistema – galite valdyti šildymą naudodami „Sundirect“ programą nuotoliniu būdu iš bet kurio „iOS“ ar „Android“ įrenginio.
PE Plus ir IC Plus serijos spindulinio šildymo plokštės „Sundirect“ – prestižas, kokybė, patikimumas! Tai yra tikrosios infraraudonųjų spindulių šildymo plokštės – jos daugiau nei 80-82% šilumos skleidžia būtent spinduliuojant.
Platus modelių pasirinkimas, saugus, patogus, ekologiškas ir ekonomiškas šildymas elektra. Be to, tai dar ir mažiausiai pradinių investicijų reikalaujanti šildymo sistema Lietuvoje. Spindulinės plokštės butui, namui, biurui, gamybinėms, sandėliavimo ir kt. patalpoms. Patalpą šildantys veidrodžiai, stiklo keraminiai spindulinio šildymo radiatoriai. Rankšluosčių džiovintuvai-šildytuvai vonios kambariui su WiFi valdymo funkcija ar be jos.
1 kv.m A+/D;E klasės namo šildymas kainuoja 0,70 –2,10 Eur/mėn.! (esant elektros kainai 0,13 Eur/1kWh).
Jei pastatysite savo saulės ar vėjo jėgainę, toks šildymas, išlaidų atžvilgiu, taps nepadoriai pigus, pigesnis nei šildymas malkomis, o investicija į jėgainę atsipirks 2-3 kartus greičiau.
Gaila, kad šiandienos valstybės politika nekompensuoja visų rinkoje esančių taupių šildymo prietaisų įsigijimo išlaidų ir tik pasirinktinai kompensuoja už kai kuriuos ekologiškus, „žalią“ ir atsinaujinančią energiją vartojančius šildymo prietaisus.
Sundirect plokščių energijos naudojimo efektyvumas – daugiau kaip 97%.
Skaičiuojamas darbo resursas – 100000 val., o tai atitinka maždaug 50-čiai šildymo sezonų kaitos ciklų.
Gamintojas suteikia 5-erių metų garantinį laikotarpį plokštėms ir 2 metus elektroniniams valdymo prietaisams.
Galingi lauko šildytuvai OC ir SC – balkonui, terasai, ar patalpai, kur reikia saugaus, tačiau greito įšilimo. Atitinkamai, saugos klasė IP56 ir IPX4.
Išmanioji valdymo sistema Smart 1.0 ir Smart 1.0 Pro įgalina valdyti šildymą visose namo patalpose. Įdiegus „Sundirect“ programėlę, nuotoliniu būdu valdysite šildymą, ir ne tik, iš bet kurio „iOS“ ar „Android“ įrenginio.
PE Plus ir IC Plus serijos plokštės visiškai atitinka 2018 m. ES ErP reglamentą bei LOT20 (Ekologinio projektavimo direktyvą). Savo imtuve taip pat siūlome turėti režimą, kuris leidžia prisijungti prie jūsų pastatų valdymo sistemų, jei tokios yra.
Svarbu: montuodami Smart valdymą ir Plus serijos plokštes sutaupote 30-60 % kabelio instaliacijai. Nebereikalingi papildomi termoreguliatoriai ar jėgos valdymo blokai, naudojami šildant dideles patalpas.
Ir dar, atkreipkite dėmesį, naudojant Sundirect Plus serijos plokštes Jums nebebus reikalingas grindinis šildymas nei vaikų, nei vonios ar kitose patalpose, kur planavote tokį šildymą įrengti. Dėl to daug sutaupysite. Kaip tai veikia? Tarkime, jūsų kambarys 20 kv.m salonas, jame yra sofa, stalas su kėdėmis, komoda ir dar keli baldai. Sumontuotos dvi plokštės lubose. Termostatą nustatėte 21C laipsnių, tokiu atveju, po kurio laiko, grindys, esančios po šildymo plokštėmis, pasieks 24 C laipsnius, matuojant toliau į šonus bus 20 C laipsnių, po stalu – 18, o po komoda gal tik kokie 10-15 laipsnių. Jei grindys turės tinkamą izoliaciją, po paros ar dviejų grindų paviršiaus temperatūra suvienodės ir bus 21 C laipsnis. Temperatūra visada liks šiek tiek aukštesnė tik po plokštėmis esančiame grindų plote. Taigi, tikslas pasiektas, grindys šiltos,o sveika, nepakartojamai maloni šiluma visame name džiugins Jus ir Jūsų artimuosius. Atminkite, kad šildant SUNDIRECT plokštėmis, patalpos temperatūra (t.y. sienos, lubos, grindys, baldai ir daiktai) turės sukaupę tą pačią temperatūrą, kuri bus nustatyta termoreguliatoriuje, pvz., 21 C laipsnis, tačiau pojūtis bus kaip 23C laipsniai. Toks šilumos kaupimas patalpų sienose, grindyse, lubose ir daiktuose yra labai artimas akumuliacinių radiatorių šilumos kaupimo – atidavimo principui, tik su daug didesne apimtimi.
Perkant plokštes šildymui Jūs sutaupysite tikrai nemažus pinigus, kuriuos galite investuoti į pastato vėdinimą, įrengiant nesudėtingą rekuperacijos ar natūralios ventiliacijos sistemas. Pvz., oras/žemė/namas/oras. Ventiliacijos sistemose pelėsis nesiveisia tol, kol jos naudojamos. Dezinfekavimas, esant reikalui, irgi nesunkiai sprendžiama problema. O gal, pagal skandinavišką pavyzdį, pastatyti apskaičiuotos galios židinį ar krosnelę, kad ekstremalios situacijos atveju jums netektų patirti nepatogumų. Pvz., Norvegijoje be papildomos kieto kuro krosnelės, nesvarbu, kad yra šildymas elektra, nepriduosi namo eksploatacijai. Tokia atsarginio šildymo priemonė ypač tinka statiniams, turintiems aukštesnį ir aukštą šiluminio naudingumo koeficientą. Dėl to projekte atsirastų kaminas. Kaip papildomą funkciją jį lengva pritaikyti vėdinimo – aušinimo sistemos integracijai. Čia ir vėl iš skandinavų patirties. Suprantama, nieko nauja – tik gerai pamiršta sena…
Atkreipkite dėmesį į eksploatacines išlaidas bei vartojamos energijos taupymą – Sundirect šildymo prietaisai neturi jokių besisukančių ar judančių dalių..! Todėl nereikalauja jokios priežiūros ar susidėvėjusių dalių keitimo, reguliavimo, balansavimo, valymo, pildymo ir kt. priežiūros priemonių. Instaliavimas ir pajungimas – kaip elektros lemputės.
Yra dar daug informacijos apie spindulinio šildymo privalumus ir teigiamą jų poveikį žmogui, saugų eksploatavimą ir kt. Tačiau, kad informacija nesikartotų, nebūtų nuobodi ir neatrodytų vienpusė, siūlau apie kitus spindulinio šildymo privalumus paskaityti kolegų reklaminiuose puslapiuose arba Jums rūpimais klausimais kreiptis tiesiog į įmonę „Inframeda“.
Sundirect – saulė Jūsų namuose!

Kiti skelbimai:
 
ALTERCORE 353 Black 44
 
Elements Calming Shampoo Šampūnas jautriai galvos odai, 1000ml
 
ALTERCORE Roca Vegan Black 40
 
Hydration Kit Drėkinamasis plaukų priežiūros rinkinys, 1vnt
 
Crocs™ Classic Bae Clog Womens Lime Zest 42,5
Susisiekti +370 699 32887 +370 641 78353
ID: 1272032   2021-06-13

Rekomenduojame

Visų modelių oro kondicionieriai pardavimas montavimas remontas
85.00 €

Visų modelių oro kondicionieriai pardavimas montavimas remontas

Visų modelių oro kondicionieriai, šilumos siurbliai, oro valymo įrengimai, rekuperatoriai, drėgmės surinkėjai. Montavimas visoje Lietuvoje 95 Eur. Parduodame ir montuojame visų firmų oro kondicionierius: Electrolux, GREE, Mitsubishi, Daikin, Samsung, Panasonic, Midea, AlpicAir, Ballu, Fujitsu, Cooper&Hunter ir kiti. Oro valymo ir vėdinimo multikompleksas BALLU Air Master Warm Kaina su PVM 315 Eur Skirtas saugoti Jūsų sveikata. […]

Visų modelių oro kondicionieriai montavimas pardavimas
470.00 €

Visų modelių oro kondicionieriai montavimas pardavimas

Visų modelių oro kondicionieriai, šilumos siurbliai, oro valymo įrengimai, rekuperatoriai, drėgmės surinkėjai. Montavimas visoje Lietuvoje 95 Eur. Parduodame ir montuojame visų firmų oro kondicionierius: Electrolux, GREE, Mitsubishi, Daikin, Samsung, Panasonic, Midea, AlpicAir, Ballu, Fujitsu, Cooper&Hunter ir kiti. Oro valymo ir vėdinimo multikompleksas BALLU Air Master Warm Kaina su PVM 315 Eur Skirtas saugoti Jūsų sveikata. […]

Kondicionavimas, vėdinimas, šilumos siurbliai, saulės moduliai Jūsų namams
1.00 €

Kondicionavimas, vėdinimas, šilumos siurbliai, saulės moduliai Jūsų namams

UAB Baltijos avangardas nebrangiai parduoda: kondicionierius, šilumos siurblius, saulės modulius. Greitai ir efektyviai atliekame montavimo darbus. Viskas iš vienų rankų, kad Jūsų namai užsipildytų jaukumų. www.baltijosavangardas.lt www.sevra.lt www.sundayenergybaltic.eu info@baltijosavangardas.eu +37066552027 Kiti skelbimai:   ALTERCORE 353 Black 44   Elements Calming Shampoo Šampūnas jautriai galvos odai, 1000ml   ALTERCORE Roca Vegan Black 40   Hydration Kit […]

Apsiltinimo medziaga spaliai
6.00 €

Apsiltinimo medziaga spaliai

Linu spalius siltinimui. Supakuoti maisuose. kad patogus butu sunesimas.Uz papildoma kaina galimas pristatymas Kiti skelbimai:   ALTERCORE 353 Black 44   Elements Calming Shampoo Šampūnas jautriai galvos odai, 1000ml   ALTERCORE Roca Vegan Black 40   Hydration Kit Drėkinamasis plaukų priežiūros rinkinys, 1vnt   Crocs™ Classic Bae Clog Womens Lime Zest 42,5

ELEKTROMAGNETINIS VANDENS NUKALKINTOJAS, VANDENS MINKŠTINIMO FILTRAI
1.00 €

ELEKTROMAGNETINIS VANDENS NUKALKINTOJAS, VANDENS MINKŠTINIMO FILTRAI

Kavos aparato, arbatinuko, lygintuvo nukalkinimas. Kalkių surišimo įrenginys. Ekologiški kalkių šalintojai AntiCa. Vandens minkštinimo filtrai namui nuo kalkių. Vandens nugeležinimo filtrai. Buitiniai geriamo vandens mechaniniai filtrai. Magnetiniai vandens nukalkintojai descaler. Antikalkai. Vandens nukalkinimas. Filtravimo kasetės. Šildymo, šalto ir karšto vandens ruošimo sistemų apsauga nuo kalkėjimo. Santechniniai darbai. Santechnika, šildymas, katilinės – projektavimas, montavimas, aptarnavimas. Daugiau […]

magnetiniai vandens antikalkiniai filtrai, santechniniai darbai
1.00 €

magnetiniai vandens antikalkiniai filtrai, santechniniai darbai

Ekologiški, draugiški aplinkai ir gamtai magnetiniai vandens antikalkiniai filtrai AntiCa, skirti apsaugai nuo kalkėjimo vandens sistemose. Po tokio vandens apdorojimo vandenyje lieka svarbus žmogui Ca ir Mg mineralai, bet nekalkėja katilai, boileriai, šilumokaičiai, vamzdynai, skalbimo ir indų plovimo mašinos, daugiabučių, individualių namų, viešbučių, parduotuvių, biurų, šildymo, šalto ir karšto vandens sistemos. Todėl išsaugomas vandens sistemų […]