Natūralaus šildymo plokštės Sundirect – Prestižas, Kokybė, Patikimumas

Natūralaus šildymo plokštės Sundirect – Prestižas, Kokybė, Patikimumas

Platus spindulinių šildymo plokščių pasirinkimas. Patogus ir ekonomiškas šildymas elektra. Spindulinės plokštės butui, namui, ofisui, gamybinėms patalpoms. Kambarį šildantys veidrodžiai, sieniniai keraminio stiklo radiatoriai ir kt. . Galingi lauko šildytuvai. Aukštos kokybės ir patikimos infraraudonųjų spindulių šildymo plokštės.
Darbo resursas – 100000 val.
Išmanioji valdymo sistema – galite valdyti šildymą naudodami „Sundirect“ programą nuotoliniu būdu iš bet kurio „iOS“ ar „Android“ įrenginio.
Spindulinio šildymo plokštės SUNDIRECT PE Plus ir IC Plus serijos Spindulinės šildymo plokštės „Sundirect“ – prestižas, kokybė, patikimumas! Tai yra tikrosios IR spindulių šildymo plokštės, jos daugiau nei 80-82% šilumos skleidžia būtent spinduliuojant.
Platus pasirinkimas, saugus, patogus, ekologiškas ir ekonomiškas šildymas elektra. Be to, tai dar ir mažiausiai pradinių investicijų reikalaujanti šildymo sistema Lietuvoje. Spindulinės plokštės butui, namui, biurui, gamybinėms, sandėliavimo ir kt. patalpoms. Patalpą šildantys veidrodžiai, stiklo keraminiai spindulinio šildymo radiatoriai. Rankšluosčių džiovintuvai-šildytuvai vonios kambariui su WiFi valdymo funkcija ar be jos.
1 kv.m A+/D;E klasės namo šildymas kainuoja 0,70 –2,10 Eur/mėn.! (esant elektros kainai 0,13 Eur/1kWh).
Jei pastatysite savo saulės ar vėjo jėgainę, toks šildymas, išlaidų atžvilgiu, taps nepadoriai pigus, pigesnis nei šildymas malkomis, o investicija į jėgainę atsipirks 2-3 kartus greičiau.
Gaila, kad šiandienos valstybės politika nekompensuoja visų rinkoje esančius taupių šildymo prietaisų įsigijimo išlaidų ir tik pasirinktinai kompensuoja už kai kuriuos ekologiškus, „žalią“ ir atsinaujinančią energiją vartojančius šildymo prietaisus.
Sundirect plokščių energijos naudojimo efektyvumas – daugiau kaip 97%.
Skaičiuojamas darbo resursas – 100000 val., o tai atitinka maždaug 50-čiai šildymo sezonų kaitos ciklų.
Gamintojas suteikia 5-erių metų garantinį laikotarpį plokštėms ir 2 metus elektroniniams valdymo prietaisams.
Galingi lauko šildytuvai OC ir SC – balkonui, terasai, ar patalpai, kur reikia saugaus, tačiau greito įšilimo. Atitinkamai saugos klasė IP56 ir IPX4.
Išmanioji valdymo sistema Smart 1.0 ir Smart 1.0 Pro įgalina valdyti šildymą visose namo patalpose. Įdiegus „Sundirect“ programėlę nuotoliniu būdu valdysite šildymą, ir ne tik, iš bet kurio „iOS“ ar „Android“ įrenginio.
PE Plus ir IC Plus serijos plokštės visiškai atitinka 2018 m ES ErP reglamentą bei LOT20 (Ekologinio projektavimo direktyvą). Savo imtuve taip pat siūlome turėti režimą, kuris leidžia prisijungti prie savo pastatų valdymo sistemų, jei tokios yra.
Svarbu: montuodami Smart valdymą ir Plus serijos plokštes sutaupote 30-60 % kabelio instaliacijai. Nebereikalingi papildomi termoreguliatoriai ar jėgos valdymo blokai, naudojami šildant dideles patalpas.
Ir dar, atkreipkite dėmesį, naudojant Sundirect Plus serijos plokštes Jums nebebus reikalingas grindinis šildymas nei vaikų, nei vonios ar kitose patalpose, kur planavote tokį šildymą įrengti. Dėl to, daug sutaupysite. Kaip tai veikia? Tarkime, jūsų kambarys 20 kv.m salonas, jame yra sofa, stalas su kėdėmis, komoda ir dar keli baldai. Sumontuotos dvi plokštės lubose. Termostatą nustatėte 21C laipsnių, tokiu atveju, po kurio laiko, grindys, esančios po šildymo plokštėmis, pasieks 24 C laipsnius, matuojant toliau į šonus bus 20 C laipsnių, po stalu – 18, o po komoda gal tik koks 10-15 laipsnių. Jei grindys turės tinkamą izoliaciją, po paros ar dviejų grindų paviršiaus temperatūra suvienodės ir bus 21 C laipsnių. Temperatūra visada liks šiek tiek aukštesnė tik po plokštėmis esančiame grindų plote. Taigi, tikslas pasiektas, grindys šiltos,o sveika, nepakartojamai maloni šiluma visame name džiugins Jus ir Jūsų artimuosius. Atminkite, kad šildant SUNDIRECT plokštėmis, patalpos temperatūra (t.y. sienos, lubos, grindys, baldai ir daiktai) turės sukaupę tą pačią temperatūrą, kuri bus nustatyta termoreguliatoriuje, pvz., 21 C laipsnis, tačiau pojūtis bus kaip 23C laipsniai. Toks šilumos kaupimas patalpų sienose, grindyse, lubose ir daiktuose yra labai artimas akumuliacinių radiatorių šilumos kaupimo – atidavimo principui tik su daug didesne apimtimi.
Perkant plokštes šildymui Jūs sutaupysite tikrai nemažus finansinius išteklius, kuriuos galite investuoti į pastato vėdinimą, įrengiant nesudėtingą rekuperacijos ar natūralios ventiliacijos sistemas. Pvz., oras/žemė/namas/oras. Ventiliacijos sistemose pelėsis nesiveisia tol kol jos naudojamos. Dezinfekavimas, esant reikalui irgi nesunkiai sprendžiama problema. O gal, pagal skandinavišką pavyzdį, pastatyti apskaičiuotos galios židinį ar krosnelę, kad ekstremalios situacijos atveju jums netektu patirti nepatogumų. Pvz. Norvegijoje be papildomos kieto kuro krosnelės, nesvarbu, kad yra šildymas elektra, nepriduosi namo eksploatacijai. Tokia atsarginio šildymo priemonė ypač tinka statiniams turintiems aukštesnį ir aukštą šiluminio naudingumo koeficientą. Dėl to, projekte atsirastu kaminas. Kaip papildomą funkciją jį lengva pritaikyti vėdinimo – aušinimo sistemos integracijai. Čia ir vėl iš skandinavų patirties. Suprantama, nieko nauja – tik gerai pamiršta sena…
Atkreipkite dėmesį į eksploatacines išlaidas bei vartojamos energijos taupymą – Sundirect šildymo prietaisai neturi jokių besisukančių ar judančių dalių..! Todėl nereikalauja jokios priežiūros ar susidėvėjusiu dalių keitimo, reguliavimo, balansavimo, valymo, pildymo ir kt. priežiūros priemonių. Instaliavimas ir pajungimas – kaip elektros lemputės.
Yra dar daug informacijos apie spindulinio šildymo privalumus ir teigiamą jų poveikį žmogui, saugų eksploatavimą ir kt. Tačiau, kad informacija nesikartotų, nebūtų nuobodi ir neatrodytu vienpusė, siūlau apie kitus spindulinio šildymo privalumus paskaityti kolegų reklaminiuose puslapiuose arba Jums rūpimais klausimais kreiptis tiesiog į įmonę „Inframeda“.
Sundirect – saulė Jūsų namuose!

Kiti skelbimai:
 
REIMA Tanssi Marine Blue 44-46
 
Crocs™ Classic Slide 206121 Black 41
 
REIMA Speeder 536359X White 158
 
ZAXY Fresh Trip Beige/Beige 37
 
Crocs™ Literide Stretch Sandal Womens Ice Blue/Almost White 37,5
Susisiekti +370 699 32887 +370 641 78353
ID: 1272032   2020-07-04

Rekomenduojame

Pastatų, sienų, stogo, perdangos šiltinimas ekovata

Pastatų, sienų, stogo, perdangos šiltinimas ekovata

UAB “Uoksa” atlieka pastatų ir jų konstrukcijų (sienų, perdangos, stogo) šiltinimą celiuliozine ekovata Ekowool, medžio plaušo Steico zell ir mineraline Knauf Supafil vatomis. Klientų pageidavimu šiltiname ir kitomis biriomis mineralinėmis šiltinimo medžiagomis. Šios medžiagos taip pat pasižymi ir geromis garso izoliavimo savybėmis, todėl puikiai tinka ir vidinių sienų oro tarpų užpildymui. Puikus būdas šiltinant perdangas, […]

Pastatų šiltinimas ekovata

Pastatų šiltinimas ekovata

Pastatų ir jo konstrukcijų (stogų, sienų, grindų, oro tarpų, perdangų) šiltinimas ekovata sausuoju ir šlapiuoju būdais. Ekovata – ekologiška termoizoliacinė celiuliozės pluošto medžiaga, kuri yra draugiška aplinkai ir žmonėms. Pagrindinės ekovatos savybės: – veiksminga šilumos izoliacija; – nedegi; – laidumas orui; – atsparumas drėgmei; – puiki garso izoliacija; – nesudaranti terpės laikytis kenkėjams. Purškimo būdu […]

ELEKTROMAGNETINIS VANDENS NUKALKINTOJAS, VANDENS MINKŠTINIMO FILTRAI
1.00 €

ELEKTROMAGNETINIS VANDENS NUKALKINTOJAS, VANDENS MINKŠTINIMO FILTRAI

Kavos aparato, arbatinuko, lygintuvo nukalkinimas. Kalkių surišimo įrenginys. Ekologiški kalkių šalintojai AntiCa. Vandens minkštinimo filtrai namui nuo kalkių. Vandens nugeležinimo filtrai. Buitiniai geriamo vandens mechaniniai filtrai. Magnetiniai vandens nukalkintojai descaler. Antikalkai. Vandens nukalkinimas. Filtravimo kasetės. Šildymo, šalto ir karšto vandens ruošimo sistemų apsauga nuo kalkėjimo. Santechniniai darbai. Santechnika, šildymas, katilinės – projektavimas, montavimas, aptarnavimas. Daugiau […]

magnetiniai vandens antikalkiniai filtrai, santechniniai darbai
1.00 €

magnetiniai vandens antikalkiniai filtrai, santechniniai darbai

Ekologiški, draugiški aplinkai ir gamtai magnetiniai vandens antikalkiniai filtrai AntiCa, skirti apsaugai nuo kalkėjimo vandens sistemose. Po tokio vandens apdorojimo vandenyje lieka svarbus žmogui Ca ir Mg mineralai, bet nekalkėja katilai, boileriai, šilumokaičiai, vamzdynai, skalbimo ir indų plovimo mašinos, daugiabučių, individualių namų, viešbučių, parduotuvių, biurų, šildymo, šalto ir karšto vandens sistemos. Todėl išsaugomas vandens sistemų […]