Nebrangiai darau interjero ir landsafto projektus Vilniaus m.

Nebrangiai darau interjero ir landsafto projektus

INTERJERAS
Įsigijote naujus namus, o gal norite rekonstruoti, atnaujinti ir kitaip juos pagražinti? Neturite laiko, arba turite idėją, tačiau nežinote, kaip tinkamai ją įgyvendinti? Aš galiu Jums padėti!

Profesionalia projektavimo programa nebrangiai suprojektuosiu Jūsų namus, parinksiu tinkamą koloritą, išdėstysiu erdves pagal paskirtį, parinksiu tinkamą stilių, o namais džiaugsitės ne vienerius metus!

Taip pat turiu psichologijos aukštąjį išsilavinimą, taigi galiu asmenybės pažinimo bei charakterio savybių identifikavimo dėka parinkti tinkamai interjero sprendimą, o tai leis Jums džiaugtis namų harmonija ir juose bus jauku bei šilta.

Taigi, jei norite nebrangiai, tačiau su dideliu atsidavimu, kruopštumu bei atsakomybe įsirengti savo namus, skambinkite ar rašykite savo pageidavimus jau dabar!

Reikia TIK interjero konsultacijos?

Kaina- tik 99 Lt !

LANDŠAFTAS
Landšaftas – geografinis plotas, kurio gamtiniai ir dirbtiniai elementai, susiję ir veikdami vieni kitus, sudaro savitą kraštovaizdį.

Mano tikslas- suprojektuoti ir apželdinti Jūsų namo kraštovaizdį kaip vienintelę ir individualią knygą, kurios kiekvienas puslapis būtų prasmingas (J.W.Ghete).

Branginu kiekvieną užsakovą, kiekvieno iš jų norus ir pageidavimus, o tai leidžia atlikti savo darbą gerai, kokybiškai ir greitai. Kaskart stengiamasi Išlaikyti kiekvienos turimos teritorijos privalumus ir paslėpti/pašalinti trūkmus, sukuriant nepakartojamą gamtos harmoniją.

Kiekvienas asmuo yra individualus, todėl neprojektuoju teritorijos tarsi dėliodami šablonus. Ilgo šnekėjimo bei asmenybės pažinimo dėka, sukuriu aplinką, tinkančią Jūsų ar Jūsų šeimos gyvenimo būdui.

Pagal pageidavimą galiu pateikti spalvinį klasikinį (ant popieriaus) arba 3D vaizdo projekciją profesionalia programa.

Reikia tik aplinkos apželdinimo projekto?
Kaina TIK nuo 300 Lt !

Kiti skelbimai:
 
Crocs™ Bogota Flip Men's Black/Black 44,5
 
Crocs™ Isabella Strappy Sandal Black 38,5
 
Crocs™ Busy Day Stretch Skimmer Black/Graphite 36,5
 
HELLY HANSEN Vidda Parka Women's Wild Rose M
 
EMU Australia Mayberry Natural 38
101.00 €
Susisiekti 867938990
Adresas: Vilniaus m. sav., Vilnius,
ID: 623893   2012 02 07
Apšiltiname įvairius pastatus ekovata
33.00 €

Apšiltiname įvairius pastatus ekovata

Apšiltiname įvairius pastatus ekovata. Šiltiname sienas, grindis, lubas, stogo šlaitus, uždarus karkasus. Šiltinimo darbų kaina 33 -60 eur + PVM už kubinį metrą arba 3.3 – 6,0 eur + PVM Lt už kvadratinį metrą šiltinant 10 cm storio sluoksniu. Kaina priklauso nuo medžiagos tankio, kuris skiriasi šiltinant horizontalius ir vertikalius paviršius, taip pat nuo šiltinimo […]

1.00 €

GAMINAME IŠ NERŪDIJANČIO PLIENO,ALIUMINIO,PLIENO

Tekinimo,frezavimo,šlifavimo darbai iš metalo. Prekiaujame metalu,suvirinimo viela,elektrodais,dujomis . VILNIUS Kiti skelbimai:   Crocs™ Bogota Flip Men's Black/Black 44,5   Crocs™ Isabella Strappy Sandal Black 38,5   Crocs™ Busy Day Stretch Skimmer Black/Graphite 36,5   HELLY HANSEN Vidda Parka Women's Wild Rose M   EMU Australia Mayberry Natural 38

Slenkantys kiemo vartai

Gaminami stumdomi kiemo vartai, automatiniai slenkantys kiemo vartai bei slenkantys teleskopiniai vartai. Video: (youtube.com/watch?v=fhUL4AEkZSY) Kiti skelbimai:   Crocs™ Bogota Flip Men's Black/Black 44,5   Crocs™ Isabella Strappy Sandal Black 38,5   Crocs™ Busy Day Stretch Skimmer Black/Graphite 36,5   HELLY HANSEN Vidda Parka Women's Wild Rose M   EMU Australia Mayberry Natural 38

Apšiltiname ekologiška biria mineraline vata SUPOFIL

Apšiltiname ekologiška biria mineraline vata SUPOFIL

Apšiltiname, perdangas, tarpsienius, karkasinius namus biria ekologiška mineraline vata KNAUF SUPOFIL. Daugiau informacijos galite rasti mūsų puslapyje www.birivata.lt Kiti skelbimai:   Crocs™ Bogota Flip Men's Black/Black 44,5   Crocs™ Isabella Strappy Sandal Black 38,5   Crocs™ Busy Day Stretch Skimmer Black/Graphite 36,5   HELLY HANSEN Vidda Parka Women's Wild Rose M   EMU Australia Mayberry […]