Nikon D3100+18-55mm.objektyvu ir priedais Šiaulių m.

Nikon D3100+18-55mm.objektyvu ir priedais

Parduodu veidrodinį fotoaparatą Nikon D3100+18-55mm. objektyvą. Fotografuota labai mažai, o veikia, kaip naujas , be jokių defektų ar subraižymų. Pilnos komplektacijos su 2 metų garantija , instrukcija, visais dangteliais, dėžėmis, cd.

Parametrai:
14,2 megapikselio DX formato CMOS vaizdo jutiklis leidžia sukurti tikroviškus, gyvų spalvų vaizdus; juose yra mažiau triukšmo, o tonų perėjimai laipsniški.

Vaizdo apdorojimo variklis EXPEED 2 leidžia tobuliau filmuoti, užtikrina didelį jautrumą ir maksimalią vaizdo kokybę.

Didelis ISO jautrumas šviesai (100–3200), išplečiamas net iki 12 800: turi automatinį ISO nustatymą, o rankiniu būdu, naudojant nustatymą „Hi1“, jį galima padidinti net iki ISO 12 800. Greičiau veikia užraktas, todėl fotografuojant greitai judančius objektus arba esant silpnam apšvietimui gerokai sumažėja susiliejusių vaizdų tikimybė.

VADOVO režimas: sparčiai veikianti ir paprasta naudoti fotoaparato teikiama pagalba. Išsiaiškinus, kokios nuotraukos norite, automatiškai parenkami optimaliausi nustatymai, todėl sulauksite išties puikaus rezultato. Ekrane teikiami vaizdų pavyzdžiai, iš kurių matysite, kaip pakis vaizdas, pritaikius siūlomus nustatymus.

D filmas – viso dydžio HD (1920 x 1080) vaizdo klipai: puikių didelės raiškos (HD) vaizdo klipų su garsu įrašymas. Didelis fotoaparato vaizdo jutiklis ir didelis ISO jautrumas užtikrina išskirtinę vaizdo kokybę.

Naudodami „NIKKOR“ objektyvus galėsite sukurti kino efektų, o tada atlikti paprastus klipų redagavimo veiksmus, pvz., ištrinti scenas ar įrašyti konkrečius kadrus kaip nejudančius vaizdus, – tai galėsite atlikti tiesiai fotoaparate.

Tiesioginė peržiūra naudojant scenos automatinio pasirinkimo valdiklį: nesudėtingas vaizdų komponavimas LCD ekrane. Scenos automatinio pasirinkimo valdiklis parinks pageidaujamai scenai ir objektui užfiksuoti tinkamiausią režimą, o nuolatinio pagalbinio AF (AF-F) režimu objektai bus sufokusuoti net nespaudžiant užrakto atleidimo mygtuko.

Dideliame 7,5 cm (3 col.), didelės skyros LCD ekrane patogu peržvelgti pagrindinę fotoaparato informaciją, o peržiūrėti ir redaguoti nuotraukas bei filmus – vienas malonumas.

Nepaprastai tiksli 11 taškų automatinio fokusavimo sistema teikia greitą ir tikslią automatinio fokusavimo aprėptį visame kadre. Keturi AF sričių režimai, įskaitant 3D sekimo AF, užtikrina gauto vaizdo ryškumą net tada, kai objektas nėra centre arba greitai ir visiškai nenuspėjamai juda.

Naudojant aktyvųjį „D-Lighting“ automatiškai išskiriamos detalės ryškiose vietose ir šešėliuose, todėl gauti vaizdai sužavės natūraliais kontrastais.

„Picture Control“ (nuotraukų kokybės reguliavimo režimai) leidžia prieš fotografuojant nustatyti vaizdo pobūdį ir nuotaiką. Rinkitės iš šešių nustatymų: standartinis, gyvas, neutralus, vienspalvis, portretas ir kraštovaizdis.

Išplėstinės redagavimo fotoaparate funkcijos leidžia redaguoti ir tobulinti vaizdus ir filmus tiesiog fotoaparate. Technologija teikia įvairias funkcijas, pvz., „raudonų akių“ efekto koregavimo ir greito retušavimo, taip pat nemažai filtro efektų.

Dviguba integruota dulkių mažinimo sistema: vaizdo jutiklio valymo ir oro srauto valdymo sistemos šalina dulkes nuo fotoaparato vaizdo jutiklio, kad vaizdai būtų aiškūs ir be dėmių.

Lengvas korpusas ir išskirtinės ergonominės savybės: fotoaparatą nesunku patikimai laikyti, todėl patogu naudoti. Dažnai naudojamoms funkcijoms, pvz., tiesioginei peržiūrai, D filmui ir užrakto atleidimui, skirti valdikliai sumontuoti taip, kad juos naudoti išties paprasta.

Kiti skelbimai:
 
Crocs™ Crocs LED CUPCAKE G0656800-MU
 
Crocs™ Crocs LION KING TIMON G0657900-MU
 
Crocs™ Bayaband Sandal Kid's Pink Lemonade 21
 
Teva Midform Universal Women's Hummingbird Gloxinia 38
 
BIOMECANICS 202203 Malva 23
333.00 €
Susisiekti 869147528
Adresas: Šiaulių m. sav., Šiauliai,
ID: 740288   2012 07 11

Rekomenduojame

Apsaugok savo turtą su stebėjimo kameromis
1.00 €

Apsaugok savo turtą su stebėjimo kameromis

Apsaugok savo turtą su stebėjimo kameromis! *Valdomos kameros *Aukštos raiškos kameros *Termovizorinės kameros *Kameros su veido atpažinimu *Stebėjimas per mobilųjį telefoną *Stebėjimas iš bet kurios pasaulio vietos *Dahua, Ubiquiti, Mikrotik ir kita įranga UAB „Intelektualūs kompiuteriai“ Nepriklausomybės a. 22, Rokiškis Tel.: +37068353508, +37045851849 ikompiuteriai@ikompiuteriai.lt http://www.ikompiuteriai.lt Kiti skelbimai:   Crocs™ Crocs LED CUPCAKE G0656800-MU   Crocs™ […]

SKAITMENINIŲ VAIZDO KAMERŲ, FOTO APARATŲ REMONTAS. PANEVEŽYS

SKAITMENINIŲ VAIZDO KAMERŲ, FOTO APARATŲ REMONTAS. PANEVEŽYS

Mecnaninių gedimų šalinnimas; LCD ekranėlių tvarkymas; Matricų keitimas; Suteikiama garantija Parduodame akumuliatorius ir pakrovėjus Dažniausiai pasitaikančios problemos: Skaitmeniniai foto aparatai Objektyvas slankioja, tačiau vaizdas išlietas: labiausiai tikėtina, kad tai bus matricos gedimas. Užstrigęs objektyvas (po smūgio, kritimo iš rankų ar smagesnio panešiojimo tašėje). Fotokameros ekranėlis vaizdą rodo trukčiodamas, kuomet lankstosi: nusilanksčiusi juostelė. Vaizdo kameros ir […]

Fotoaparatų remontas Šiauliuose, Panevėžyje
29.00 €

Fotoaparatų remontas Šiauliuose, Panevėžyje

Šiauliuose, Panevėžyje REMONTUOJAME visų gamintojų SONY, OLYMPUS, SAMSUNG, PENTAX, PANASONIC, FUJIFILM, KODAK, CANON, NIKON, MINOLTA ir kt. skaitmeninius, veidrodinius fotoaparatus, video kameras. · matricų valymas · objektyvų taisymas · ekranų keitimas · kt. remonto darbai Remonto darbus atliekame kokybiškai ir greitai , suteikiame garantiją, išrašome sąskaitas faktūras. Daugiau informacijos telefonu. Nešiojamųjų kompiuterių remontas; Stacionarių kompiuterių […]

Lomond fotopopierius gražiausioms Jūsų nuotraukoms

Lomond fotopopierius gražiausioms Jūsų nuotraukoms

Ieškote ant ko atspausdinti jūsų gražiausias nuotraukas ar meno kūrinius? Išbandykite Lomond fotopopierių, kuris pripažintas visame pasaulyje. Geriausias kainos ir kokybės santykis!!! http://vilprint.lt/lomond-fotopopierius Padėsime išsirinkti. Pristatymas visoje Lietuvoje. Nuo 79 Eur – pristatymas NEMOKAMAS. Labai platus asortimentas: >Fotopopierius rašaliniams ir lazeriniams spausdintuvams >Tekstūrinis fotopopierius >Įvairios plevelės >Magnetinis fotopopierius >Plevelės laikinoms tatuiruotėms >Plevelės nuotraukų pernešimui ant […]