Plotų sklypų matavimų GPS Trex H su LT menu 340 Lt Šiaulių m.

Plotų sklypų matavimų GPS Trex H su LT menu 340 Lt

Pristatymas Lietuvoje Nemokamas ! www.visiGPS.lt

Žemės sklypo ploto matavimas ir pasėlių deklaravimas dar niekad nebuvo toks paprastas!

Naujiena: Šis modelis jau parduodamas su Lietuvišku MENU

eTrex Venture HC – jau turi viduje integruotą plotų apskaičiavimo kalkuliatorių. Užtenka su įjungta ploto matavimo funkcija apeiti matuojamo sklypo perimetrą ir iškarto galime matyti sklypo plotą arais arba kv. metrais. Įrašytą pėdsaką bei taškus tolimesniam duomenų apdorojimui labai lengva persiųsti į kompiuterį per USB sąsają.Tam reikalinga programinė įranga Trip and Waypoint Manager ir USB pajungimo laidas yra kiekvieno imtuvo komplekte.

Sukurti atitinkamo formato (shape poligonai) bylas, tinkamas elektroniniam pasėlių deklaravimui, galima su duomenų apdorojimo programa „GPS Utility“.

Dėmesio: kai kurių priešiškai nusiteikusių asmenų aktyviai platinama „informacija“, jog su eTrex Venture HC neįmanoma išmatuoti daugiau kaip 3 laukus, negalima išsaugoti matavimo duomenų kompiuteryje ir kitokios „blogybės“ – yra visiška dezinformacija, neturinti jokio realaus pagrindo.

Daugiau apie GPS paklaidas, kas tas paklaidas įtakoja, galima paskaityti šiame dokumente. Tubūt nustebsite sužinoję, kad pačio imtuvo sukuriama matavimo paklaida yra tik apie 1/20 dalis visos paklaidos dydžio. Ir todėl net paprasčiausių GPS imtuvų tikslumas (jei nenaudojamas kompiuterinis apdorojimas ir brangūs geodeziniai DGPS metodai ) yra tos pačios eilės, kaip ir imtuvų kainuojančių keletą tūkstančių litų.

Lietuviškas MENU šiame įrenginyje – paprastas ir patikimas įrodymas, kad prekė buvo atgabenta į Lietuvą legaliais, oficialiais kanalais. Jei pardavėjas (pvz kitoje parduotuvėje) negalės pasūlyti egzemplioriaus su Lietuvišku MENU – neabejokite, kad Jums siūloma „pilkojo“ importo prekė, kuriai garantinio aptarnavimo atlikimas bus labai problematiškas. Įsigijusieji kitose parduotuvėse tokį „pilkojo importo“ įrenginį, Lietuvišką MENU pas mus gali užsisakyti už papildomą mokestį (100LT)

etrex VENTURE-HC duomenų bazė: BaseMap. Turi 24 Mb laisvos vidinės atminties, į kurią galima įkelti detalius Lietuvos, ar bet kurios kitos pasaulio vietos žemėlapius (jie įsigyjami papildomai)
etrex VENTURE-HC nuo kitų, brangesnių eTrex serijos modelių skiriasi tuo, kad neturi microSD atminties kortelės palaikymo, ir nepalaiko automatinio maršruto skaičiavimo.

100% patikimumo garantija.
Visi garantiniai, pas mus pirkti Garmin įrenginiai gedimo atveju, keičiami naujais be jokių išlygų.
Tai GARMIN garantuoja !

Savybės
Baterija 2xAA
Lietuviškas meniu yra
Baterijų darbo laikas 14 val.
PC kabelis yra
Vidinė atmintis, MB 24
Žemėlapis Europos Basemap
Galimybė išsaugoti matavimo duomenis kompiuteryje yra
Jungtis miniUSB
Kanalų kiekis 20
Imtuvo tipas MTK (didelio jautrumo)
DGPS galimybė yra
WAAS/EGNOS yra
NMEA įėjimas/išėjimas yra
Atsparumas vandeniui IPX7
Ekrano tipas 256 spalvų
Ekrano dydis, mm 33 x 43
Ekrano raiška, pix 176 x 220
Maršruto taškai (waypoints) 500
Išsaugoti maršrutai/taškai 50
Garsiniai perspėjimo signalai yra
Ploto skaičiavimas yra
TracBack™ Funkcija yra
Pėdsako taškai (tracklog) 10000
Dydis, mm 56 x 107 x 30
Svoris, g 150

Kiti skelbimai:
 
AUDIMAS Trumpa tampri marginta suknelė 20FL-012 Water Printed XL
 
AUDIMAS Ilgi daugiafunk.paplūdimio šortai 2011-518 Dutch Blue 56
 
AUDIMAS Parka su pašiltinimu THERMORE 2011-407 India Ink L
 
Nike 22-97-15-7 Black 15 42,5
 
AUDIMAS Atsegamas džemp. medv. vidumi 20LT-406 Black XL
129.00 €
Susisiekti 863556142
Adresas: Šiaulių m. sav., Šiauliai,
ID: 607430   2012 01 02

Rekomenduojame

www.4spy.lt Komanda gali pasiūlyti specialiąją slaptą įranga – kurią galėsite naudotis/stebėti įvairiose situacijose:
29.00 €

www.4spy.lt Komanda gali pasiūlyti specialiąją slaptą įranga – kurią galėsite naudotis/stebėti įvairiose situacijose:

www.4spy.lt Komanda gali pasiūlyti specialiąją slaptą įranga – kurią galėsite naudotis/stebėti įvairiose situacijose: Šnipinėjant įvairaus tipo asmenis, grupės, ar įtartinus jums asmenis, antrąją savo pusė. Sužinoti naujų dalykų. Apsaugoti savo verslą, mintis ir idėjas. Slaptos technikos pagalba, taip pat galite apsaugoti savo, bei jums artimų žmonių privatumą su tam skirta įranga. Naudodami užslaptintą technika, tik […]

GPS seklys profesionalus, skirtas sunkiajam transportui.
275.00 €

GPS seklys profesionalus, skirtas sunkiajam transportui.

Tai daugiafunkcinė navigacinė GPS sekimo sistema skirta stebėti kur juda objektas realiu laiku. Prietaisas yra profesionalaus lygio, gali būti statomas į sunkvežimius ir vilkikus. Rodo kuro lygį bakuose, kuro sąnaudas, durų darinėjimą, temperatūrą šaldytuve, kilometražą, variklio būseną (užvestas/neužvestas), signalizacijos suveikimą ir daugelį kitų autotransporto parametrų. GPS seklio funkcijos: „Istorija“ – matysite visą sekamo objekto istoriją […]

Slapta Kamera ir GSM blakė viename.
133.00 €

Slapta Kamera ir GSM blakė viename.

Prekės aprašymas: Slapta kamera ir GSM blakė nešiojamo energijos šaltinio imitacijoje. Dedasi SIM kortelė, gali būti naudojama kaip blakė, bet turi ir integruotą kamerą, įrašymą į vidinę atmintį arba nuotraukos per MMS persiuntimą gali užsakyti nuotoliniu būdu nusiuntę SMS žinutę. Tiesiog palikite jį prie kompiuterio ar lentynoje ir atrodys kaip paprastas kompiuterio išorinis įrenginys, neatkreipiantis […]

GSM kamera lauko ( 3G )
275.00 €

GSM kamera lauko ( 3G )

Prekės aprašymas: Kamera skirta transliuoti vaizdą į telefonus turinčius vaizdo skambučio funkciją, atstoja signalizaciją, vietoje kur nėra nei interneto, nei elektros prievado. Vaizdą ir garsą tiesiogiai gausite į jųsų mobilaus telefono ekraną, būdami bet kur. Prietaisas gali siųsti aliarmą į jūsų nustatytą telefono numerį, užfiksavęs judesį. Šią funkciją galite įjungti su pulteliu išeinant arba nusiuntus […]