prozektorius medzioklei Marijampolės m.

prozektorius medzioklei

LIETUVA 2013 prožektorius , lemputė šviesos diodas svoris 200gr be bateriju
• Aviacinio aliuminio lydinio korpusas
• Atsparus drėgmei
• Atsparus smūgiams
• Šviesos srautas ~300 liumenų
• šviečia iki 200-300 metrų
• koncetruotas spindulys ant 100m. spindulio plotis apie 8 m.
• 2 padėčių jungiklis (ilgos/trumpos/išjungta šviesos)-paspaudi ilgos , dar sykį paspaudi-trumpos, dar sykį-išjungta (pagal pageidavimą)
• 1 padėties jungiklis fiksuojamas (ilgos/išjungta šviesos), (pagal pageidavimą)
• 1 padėties jungiklis (kol laikai nuspaudęs šviečia), (pagal pageidavimą)
• 1 x UltraFire baterijų pakrovėjas (pakrovimas iš mašinos), (pagal pageidavimą)
• 2 x UltraFire XLS TR1865 2600mAh 3.7V ličio baterija
• 1 x Prožektoriaus laikiklis tvirtinimui ant šautuvo vamzdžio
• 1 x Keičiamas antgalis plokščiu jungtuku

Trumpas aprašymas:
Pats prožektorius yra surinktas Lietuvoje iš naujų dalių, todėl jo internete nerasite. Pasirinkta taip kad būtų komplektas pigus ir kokybiškas. Jis duoda fokusuotą šviesos srautą, todėl reikia mažiau liumenų. Spindulį ant 100m. skledžia apie 8m. Pats reflektorius iš aliuminio , todėl ilgiau laikys negu plastmasinis. Šis prožektorius turbūt yra vienas iš lengviausių 2 baterijų prožektorių. Sveria apie 200 gr (be baterijų)
Galima pasidaryti trumpesnį ar ilgesnį pakeitus baterijas į kitas svarbu kad būtų įtampa nuo 5,7 iki 17 voltų.. Naudoja tik apie 3W, srovės naudoja 0,6 A, todėl labai ilgai šviečia. Yra dviejų arba vienos padėties jungiklis: pilnas galingumas ir puse galingumo (arba prailgintuvas- pilnas galingumas), kas yra labai patogu kaip ieškai sužeisto žvieries, nes neapakina. Šviečia ištysai apie 3 val. pilnu galingumu ir puse galingumo- apie 12 val. Šiam prožektoriui yra įdėta galingesnė lemputė apie 300 liumenų+elektroninis valdymas. Šviesos srautą trumpų šviesų galima reguliuoti,pakeitus varžą esančią prož. antagalyje į 20-30 omų.
Matau daug kas siūlo silpnus įvairių tipų akumuliatorius, nežiūrėkite kokia talpa ant jo parašyta, svarbiausia yra kiek jis laiko laikys, apie juos yra aprašyta įvairiuose forumuose, o taip pat paprastus akum. pakrovėjus (juodos spalvos). Jeigu akumuliatorius yra 3000 MAh tai jis turėtų kainuoti apie 100lt.Aš galiu ką tik norit užrašyti ant prozektoriaus ir akumuliatorių. Žiūrėkite ką perkate: laidai prailgintuvai visai netinka 600-1200 liumenų lemputei arba 3-6 šviesos diodams valdyti, siūlomi pakrovėjai velnias žino kokia srove krauna , todėl sugadinsite akumuliatorius. Jeigu sugalvojote pirkti prožektorių su keliais šviesos diodais, netingėkite su ampermetru pamatuoti kiek jis naudoja srovės normalu yra 0,6-1,0A, jeigu daugiau tai gali sprogti, užšilti baterijos arba geriausiu atveju reikės pakeisti baterijas po kokių metų. Taip pat netinka laidai prilgintuvai, nes duos srovės kritimą-prož. silpniau švies arba užsidegs prailgintuvas. Jeigu baterijos yra su apsauga jos gali užsiblokuoti, jos yra nelabai tinkamos prožektoriams. Taip pat yra labai svarbu prož. reflektorius t. b. metalinis.daug pas ką prož. reflektoriai yra plastikiniai, jeigu ilgai šviesite jie ištirps. Prozektoriai kurie turi fokusuojama spinduli yra padaryti blogai, nes ten ir valdiklis ir lempute kabo ore.Pamąstymui jeigu jūs nupirksite prož. iš interneto ar kokio nors perpardavinėtojo ką jus darysite jeigu jis suges?
LABAI SVARBU PERKANT PROŽEKTORIŲ ATKREIPTI DĖMESĮ Į LEMPUTĘ IR JOS VALDYKLĮ.

PALIGINIMAS
WF-600 xenon 600 lumenų srovė 3A , švietimo laikas 0,45H, spindulis ant 100m-20m,nuotolis 150m

LIETUVA 2013 300 liumenų srovė 0,5A, švietimo laikas 8H, spindulis ant 100m-8m, nuotolis 300m

1600 liumenų XML-T6 srovė 2A, švietimo laikas 1H, spindulis ant 100m-12m, nuotolis 150m

Jie sudaro 50% prožektoriaus kainos. Jei prož. yra pigus tai jis valdiklio (srovės reguliatoriaus) neturi (made in CHINA) .o tai bus ragas baterijoms labai blogai pačiam ledui.
Per ir po garantijos už simbolinę kainą viską remontuoju,kainuoja tik siutimas apie 10 Lt arba nieko nekainuoja atvežus į namus.Visada turiu atsaginių ir komplektuojančių dalių, kadangi pats juos surinkinėju jau trys metai.Laiko patikrinti.

PALIGINIMAS

Paruošimas darbui1. Pakraunant baterijas nesumaišyti + su -.Kaip įdėti yra parodyta ant pakrovėjo. Teisingai įdėjus bateriją užsidega raudona lempute, kaip ji pasikrauna – žalia lemputė. Viskas vyksta automatiškai. Pakrovimas trunka apie 3-6 val.. Po 3 pakrovimų baterija įgauna pilna galingumą. Ši pakrovėją galima pajungti nuo mašinos prikurevatelio, svarbu kad būtų 12V.
Neiškraukite pilnai baterijos, nes gali pakrovėjas nekrauti. Jeigu iškrovėtę reikia sužadinti bateriją, į ją 1-2 s. paduoti 12 voltų per paprastą mašinos posukių lemputę,tai gali padėti.
2. Įdedant baterijas į prožektorių nesumaišyti + su -, + eina į lemputės pusę.
ORIGINALIŲ BATERIJŲ ĮTAMPA 2×3,5-3,7 V=7.4V BET GALĮ BŪTI IR KITOKIOS KURIŲ ĮTAMPA NUO 5V-17V.
Taip pat galiu padaryti kad ant plokščio mygtuko būtų 2 (padėtys) ilgos ir trumpos šviesos.
868685634, Nedas e-mail: hunter20@zebra.lt
pristatymas į bet kurį Lietuvos miestą -nemokamas

L6—–220lt 300 liumenų (2 baterijų)————-švietimo nuotolis apie 300 metrų
Ir įvairios detalės (laikikliai, lemputes,valdikliai ir t.t.). remontuoju visų tipų prožektorius.

DĖMESIO

KAIP ATSUKATE PROŽ. GALĄ SUKITE LABAI PALENGVA , NES TEN YRA GUMINĖ TARPINĖ. JI GALI SUPLYŠTI ARBA JĄ GERAI SUTEPKITE.

BATERIJOS NEKRAUTOS, KAIP PRADĖS ŠVIESTI SILPNIAU ARBA MIRKSĖTI PROŽEKTORIUS PAKRAUKITE JAS.

BATERIJAS ĮDĖKITE Į PROŽ. ATSARGIAI prožektorių laikykite 30° kampu. nemeskite baterijų į prož., nes jos gali suskaldyti mikroschemas, kurios yra prož. galvoje.

NORS KARTĄ Į MĖNESĮ IŠVĖDINKITE PROŽ. VIDŲ. Atsukite galą ir palaikykite kelias valandas, kad išdžiūtų vidus. Nes kaip dirba akumuliatoriai jie išskiria šarmus gali pradėti oksiduotis kontaktai arba baterijos.
Prožektoriaus laikiklį uždėkite ant karabino vamzdžio prieš tai padėjus izoliacijos arba termo movos, kad nebraižytų vamzdžio.
JEIGU PROZEKTORIUS NEKONTAKTUOJA (MIRKSI):
1. NUSUKITE PROŽ. GALĄ SU MYGTUKU. PATRUMPINKITE BATERIJŲ – Į KORPUSĄ.TURI DEGTI
2. GERAI SUVARŽYKITE PROŽ. KOTĄ, NES JIS ATSISUKA PER 3 VIETAS
3. GERAI PRIVERŽKITE PROŽ.KOTĄ PRIE PROŽ. GALVOS ,bet ne per jėgą, nes gali iššokti stikliukas.
4. PRIVERŽKITE PROŽ. STIKLIUKĄ.
5. PAŽIURĖKITE KONTAKTĄ TARP PROŽ.GALVOS IR KOTO, jeigu blogas galima padėti plono lydmetalio ar varinio laidėlio
PAGARBIAI, NEDAS tel. 8686 85634 E-mail: hunter20@zebra.lt

NEKRAUKITE KITŲ TIPŲ BATERIJŲ, NES PERDEGS PAKROVĖJAS.LEISTINOS MARKĖS YRA SURAŠYTOS ANT PAKROVĖJO DUGNO (baterijų įtampa 3,7 volto)

KAINA 220LT su siutimu.Garantija 1Metai.

Kiti skelbimai:
 
Columbia Buga Set 1562212 Brt Indigo Dot Scape Print/Brt Indigo 86
 
CAMPER Oxyde Foca Dark Orange 37
 
AUDIMAS Medv. trik. kelnės siaur. apačia 2011-467 Black 184/L
 
Crocs™ Reviva Clog Blossom/Light Grey 42,5
 
AUDIMAS Tamprios medvilninės kelnės 1821-463 Dark Grey Melange 184/XL
64.00 €
Susisiekti 868685634
Adresas: Marijampolės m. sav., Marijampolė,
ID: 702675   2013 07 12

Rekomenduojame

Adomo sodyba  sodyba Jusu sventei
232.00 €

Adomo sodyba sodyba Jusu sventei

Maloniai kviečiame Jūsų šeimas, kolektyvus apsilankyti ramiame Lietuvos kampelyje, esančiame tik 37 km nuo Vilniaus miesto, Sidabrių kaime, ant gražaus Gaveikių ežero kranto įsikūrusioje ,,Adomo sodyboje“ Jūsų paslaugoms: garo pirtis, kubilas, patalpos poilsiui, pavėsinė su židiniu. Ramioje, jaukioje, romantiškoje sodyboje atrasite vaizdingas Gaveikių pakrantes, galėsite grožėtis švariu, skaidriu ežero vandeniu, beje ežeras gana žuvingas, tad […]

stoviklos,vaiku stoviklos,poilsis,kaimo turizmas,poilsio baze Ruta
3.00 €

stoviklos,vaiku stoviklos,poilsis,kaimo turizmas,poilsio baze Ruta

Siūlome poilsį gamtoje – Bebrusų ežero pakrantėje, Labanoro miške. Jūsų laukia 6 kategorijų nameliai. Ežero pakrantėje – futbolo, krepšinio, tinklinio aikšteles, valtys ir vandens dviračiai. Veikia kavinė, 2 pobūvių salės, pirtis ir kitos pramogos. Vasarą veikia vaikų stovykla. Kviečiame rengti mūsų poilsiavietėje konferencijas, seminarus, Jūsų kolektyvo šventes. Nakvynės kainą vienam asmeniui nuo 12 Lt. Vienu […]

Batutai Kaune
30.00 €

Batutai Kaune

Batutų nuoma Kaune Siūlome smagią pramogą vaikų gimtadienio šventėms – batutų nuoma! Tai dideli ir kokybiški spyruokliniai batutai su apsauginiu tinklu. Pristatymas į vietą ir surinkimas. Batuto skersmuo 4.30m, didžiausia leidžiama apkrova iki 150kg. Batutų nuomos paros kaina darbo dienomis nuo 30Eur, savaitgaliais ir švenčių dienomis kaina sutartinė. O jeigu nežinote, kur švęsti vaikų gimtadienį […]

Baidarių nuoma su nakvyne prie Jūros upės, Turistauk.lt
7.00 €

Baidarių nuoma su nakvyne prie Jūros upės, Turistauk.lt

Baidarių nuoma su nakvyne nameliuose Žemaitijos upėmis Jūra ir Akmena: – visus metus sraunia Jūros upe, – pavasarį, po liūčių vasarą, rudenį Jūros intaku – egzotiška Akmena. Plaukiantiems Jūros ar Akmenos upėmis – visos reikalingos paslaugos ir geriausios kainos. Plaukdami su saugiomis ir kokybiškomis baidarėmis ne tik mėgausitės laukinės gamtos grožiu, keliausite paslaptingais ir viliojančiais […]