šv.Valentino diena Vilniaus m.

šv.Valentino diena

Antroji Europos meilės bei romantikos sostinė – Praha
Šios nuostabios šventės progą siūlome ją sutikti su busimą šeimą, mylimaisiais draugais, busimą šeimą Prahoje. Prahos grožis beveik stebuklingas, todėl čia apsilankę turistai dažnai po kurio laiko vėl sugrįžta. Apie šio miesto grožį galima pasakoti labai daug, bet geriau vieną kartą pamatyti negu tūkstantis kartų pasakoti.

Jeigu negalite sau leisti ilgesnių atostogų – išeitis savaitgalio išvykos.
Romantišką vasario savaitgalį planuokite jau dabar.
Kelionių organizatorius „Želesa“ kviečia Jus apsilankyti turistų Europoje labiausiai lankomoje Prahoje. Žavingoji Čekijos sostinės senamiesčio architektūra, turininga ekskursinė programa, tradicine čekiška virtuvė: populiarūs meilės sūrio pyragai, tradiciškas šokoladas, alus. vynas, likeris !!
Verta dėmesio nes:
• Aplankysite vieną gražiausių pasaulio miestų – Čekijos sostine Prahą
• Grožėsitės įspūdingais Prahos senamiesčio vaizdais
• Garsieji „dainuojantys“ Prahos fontanai padovanos gausybę teigiamų emocijų;
• Paragausite tradicinės čekiškos virtuvės patiekalų ir viso pasaulio įvertinto tikro čekiško alaus!
• Pažadinsite savyje naujas emocijas ir Jūsų meilės aistra vėl liepsnos su naują jėga.
• Tiesiog nepamirštami praleisite laiką su savo antra pusę.

13 Šeštadienis, išvykimas 00.15 iš Vilniaus

Praha – įsimylėjusių miestas
1 Diena.

Anksti apie (00,15 valandą nakties) išvykstame iš Lietuvos.
Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui.
Atvykimas į Vroclavą. Galimybei esant bei žinoma norui, trumpas susipažindinimas su Vroclavu. Tai miestas pietvakarių Lenkijoje, Žemutinės Silezijos vaivadijos sostinė.
Išsidėstęs prie Odros (Oderio) upės. Mieste bus galimybė aplankyti įvairiausius muziejus, istorines vietas arba tiesiog smagia praleisti laiką su savo antrą puse.
Tęsiame kelią į Prahą. Vėlai vakare atvykstame į Prahą. Atvykus įsikūrimas viešbutyje.
Po ilgos kelionės nakvynė viešbutyje.

2 Diena.

Pusryčiai. Išvyka į Karlovy Varų kurortą, įsikūrusį Teplos upės slėnyje. Atvykus pažintis su miestu: senamiestis, garsioji Mlynska kolonada, Didysis geizeris.
Laisvas laikas: siūlome pasikelti* keltuvu į Dianos kalvą, nuo kurios atsiveria nuostabūs apylinkių vaizdai. Taip pat aplankyti „Becherovos“ muziejų Jan Becher ir paragauti garsiosios čekų žolelių trauktinės ar mėgautis* maudynėmis atvirame terminiame baseine.
Tęsiant romantinę kelionę grįžtame į Prahą kur Jūsų lauks nepamirštami naktiniai įspūdžiai. Link vakaro Čekijos sostinėje prasideda naktiniai šou kur galima pamatyti „dainuojančius“ fontanus, pasiklausyti muzikos bei žinoma pašokti su savo antra pusę. Jaunimui ištroškusiems smagių nuotykių siūlome apsilankyti pirmą vietą užimanti populiariausią jaunimo klubą „Duplex“, kur vyksta teminiai vakarėliai ir visada būna labai linksma. Dė1 to šis klubas yra labai populiarus tarp jaunimo ir turistų. Gausus klubų, barų, teminių vakarėlių pasirinkimas bei žinoma miesto grožis nepaliks Jus abejingam šitam miestui.

Nakvynė viešbutyje.

3 Diena.
Sotus bei skanus pusryčiai.
Pažintinė ekskursiją po senamiestį, kurios metu aplankysime buvusią Karolio rezidenciją ir Prahos lopšį Hradą dabartine Prezidentūrą. Čia atsiskleidžia visa Prahos miesto istorija, nuo viduramžių iki mūsų dienų. Kiekvienas pastatas Hrada – tarsi atskira istorijos ir architektūros pamoka. Aplankysite Šv. Vito katedrą, kurios statybai prireikė beveik 500 metų.
Čia buvo karūnuoti ir ilsisi Čekiją valdę karaliai. Taip pat aplankysime Kareliškuosius sodus, Malą Straną, Mikulašo Barokinę bažnyčią, miesto senamiestį bei žinomą miesto centrinę Rotušę. Laisvas laikas, kurio metu būtinai užsuksime į tipišką Čekišką restoraną išlenksime po bokalą nepakartojamo tamsaus kaip naktis čekiško alaus, pasimėgausime keptu sūriu ar paragausime kitų Čekiškos virtuvės patiekalų kurių prieš tai savo gyvenime tikrai ne tako nei matyti nei ragauti.
Po naktinio šėlsmo siūlome apsilankyti bei atsipalaiduoti Prahos širdyje ėsiančiuose kavinėse kur vyruojant klasiškai atmosferai galėsite ramiai išgerti puodeli arbatos. Pamiršti apie kasdieninį gyvenimą, prisisemti jėgų kelionei ir tiesiog atsiduoti nepakartojamai Prahai.
Link vakaro grupė renkasi išvykimui į Lietuvą. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktis autobuse.

4 Diena. Kelionė link Lietuvos su trumpu sustojimu Varšuvoje. Aplankysime pagrindinį prekybos centrą „M-1″.Tai paskutinė galimybe įsigyti suvenyrų savo artimiesiems.
Apie 20:00 val. sugrįžimas Lietuvą.

Kiti skelbimai:
 
Rowenta Aqua Perfect HU5220F0 Humidification capacity 380 ml/hr, Black/ stainless steel, Type Humidifier, Ultra-Sonic, 110 W, Suitable for rooms up to 54 m², Water tank capacity 5.9 L
 
MyKronoz Zesport 2 460 mAh, Smartwatch, Touchscreen, Bluetooth, Heart rate monitor, White, GPS (satellite),
 
Sony Headphones MDR-E9LP In-ear, Blue
 
Epson Mobile Series EB-X05 XGA (1024×768), 3300 ANSI lumens, 15.000:1, White
 
ADE USB Humidefier HM1800-1 Black, Water tank capacity 0.16 L
169.00 €
Susisiekti 860664408
Adresas: Vilniaus m. sav.,
ID: 1107197   2016 01 12

Pigesni ir geresni keltų

Pigesni ir geresni keltų http://keltai.eu/nuolaidos-bilietams/ Kelionių agentūra „Laivė“ darbo laikas: I-V 08:00-20:00 VAL; VI 09:00-16:00 VAL tel./fax.: +370 37 375101, mob.: +370 674 10662 Kiti skelbimai:   Rowenta Aqua Perfect HU5220F0 Humidification capacity 380 ml/hr, Black/ stainless steel, Type Humidifier, Ultra-Sonic, 110 W, Suitable for rooms up to 54 m², Water tank capacity 5.9 L […]

Keltai Ventspilis Nynashamnas – greičiausias keltas į Švediją
8.00 €

Keltai Ventspilis Nynashamnas – greičiausias keltas į Švediją

Kelto bilieto kaina asmeniu nuo 8 Eur. O kartu su automobiliu nuo 29 Eur. Keltai iš Ventspilio į Nynashamą (50 km nuo Stokholmo) yra pigių keltų kompanija. Pigiausias kelto bilietas asmeniui su mikroautobusu iki 6 m ilgio ir aukščio 2,7 m gali kainuoti vos 52 Eur, kai kelte daug laisvų vietų. Keltas kelia iš Latvijos […]

Baidarių nuoma Šventosios ir Jaros upėmis
15.00 €

Baidarių nuoma Šventosios ir Jaros upėmis

Baidarių nuoma Legų kaime – tai plaukimas baidarėmis vaizdinga Šventosios upe ar baidarių žygiai turinčia daug užvartų Jaros upe. Taip pat – tai stovyklavietės nuoma, poilsis su palapinėmis, pramogos gamtoje, mobilios pirties nuoma. Kviečiame aplankyti baidarių nuomą Legų kaime, išbandyti patogias Vista baidares, apsistoti puikiai įrengtoje stovyklavietėje ant Šventosios upės kranto! Kiti skelbimai:   Rowenta […]

VasaRojus – baidarių nuoma plaukimui Verknės upe
1.00 €

VasaRojus – baidarių nuoma plaukimui Verknės upe

Ieškote aktyvių pramogų gamtoje ir norite turiningai praleisti laiką draugų kompanijoje ar kartu su kolegomis? Tuomet pasiplaukiojimas baidarėmis Verknės upe gali būti vienas iš geriausių pasirinkimų. Kviečiame atvykt į VasaRojų ir pasimėgauti ne tik plaukimu baidarėmis Verknės upe, bet ir pirtimi, kubilu bei kitomis pramogomis esančiomis VasaRojaus stovyklavietėje. Mes nuomuojame dvivietes baidares, su sandariomis daiktadėžėmis, […]