šv.Valentino diena Vilniaus m.

169.00 €
7

šv.Valentino diena

Antroji Europos meilės bei romantikos sostinė – Praha
Šios nuostabios šventės progą siūlome ją sutikti su busimą šeimą, mylimaisiais draugais, busimą šeimą Prahoje. Prahos grožis beveik stebuklingas, todėl čia apsilankę turistai dažnai po kurio laiko vėl sugrįžta. Apie šio miesto grožį galima pasakoti labai daug, bet geriau vieną kartą pamatyti negu tūkstantis kartų pasakoti.

Jeigu negalite sau leisti ilgesnių atostogų – išeitis savaitgalio išvykos.
Romantišką vasario savaitgalį planuokite jau dabar.
Kelionių organizatorius „Želesa“ kviečia Jus apsilankyti turistų Europoje labiausiai lankomoje Prahoje. Žavingoji Čekijos sostinės senamiesčio architektūra, turininga ekskursinė programa, tradicine čekiška virtuvė: populiarūs meilės sūrio pyragai, tradiciškas šokoladas, alus. vynas, likeris !!
Verta dėmesio nes:
• Aplankysite vieną gražiausių pasaulio miestų – Čekijos sostine Prahą
• Grožėsitės įspūdingais Prahos senamiesčio vaizdais
• Garsieji „dainuojantys“ Prahos fontanai padovanos gausybę teigiamų emocijų;
• Paragausite tradicinės čekiškos virtuvės patiekalų ir viso pasaulio įvertinto tikro čekiško alaus!
• Pažadinsite savyje naujas emocijas ir Jūsų meilės aistra vėl liepsnos su naują jėga.
• Tiesiog nepamirštami praleisite laiką su savo antra pusę.

13 Šeštadienis, išvykimas 00.15 iš Vilniaus

Praha – įsimylėjusių miestas
1 Diena.

Anksti apie (00,15 valandą nakties) išvykstame iš Lietuvos.
Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui.
Atvykimas į Vroclavą. Galimybei esant bei žinoma norui, trumpas susipažindinimas su Vroclavu. Tai miestas pietvakarių Lenkijoje, Žemutinės Silezijos vaivadijos sostinė.
Išsidėstęs prie Odros (Oderio) upės. Mieste bus galimybė aplankyti įvairiausius muziejus, istorines vietas arba tiesiog smagia praleisti laiką su savo antrą puse.
Tęsiame kelią į Prahą. Vėlai vakare atvykstame į Prahą. Atvykus įsikūrimas viešbutyje.
Po ilgos kelionės nakvynė viešbutyje.

2 Diena.

Pusryčiai. Išvyka į Karlovy Varų kurortą, įsikūrusį Teplos upės slėnyje. Atvykus pažintis su miestu: senamiestis, garsioji Mlynska kolonada, Didysis geizeris.
Laisvas laikas: siūlome pasikelti* keltuvu į Dianos kalvą, nuo kurios atsiveria nuostabūs apylinkių vaizdai. Taip pat aplankyti „Becherovos“ muziejų Jan Becher ir paragauti garsiosios čekų žolelių trauktinės ar mėgautis* maudynėmis atvirame terminiame baseine.
Tęsiant romantinę kelionę grįžtame į Prahą kur Jūsų lauks nepamirštami naktiniai įspūdžiai. Link vakaro Čekijos sostinėje prasideda naktiniai šou kur galima pamatyti „dainuojančius“ fontanus, pasiklausyti muzikos bei žinoma pašokti su savo antra pusę. Jaunimui ištroškusiems smagių nuotykių siūlome apsilankyti pirmą vietą užimanti populiariausią jaunimo klubą „Duplex“, kur vyksta teminiai vakarėliai ir visada būna labai linksma. Dė1 to šis klubas yra labai populiarus tarp jaunimo ir turistų. Gausus klubų, barų, teminių vakarėlių pasirinkimas bei žinoma miesto grožis nepaliks Jus abejingam šitam miestui.

Nakvynė viešbutyje.

3 Diena.
Sotus bei skanus pusryčiai.
Pažintinė ekskursiją po senamiestį, kurios metu aplankysime buvusią Karolio rezidenciją ir Prahos lopšį Hradą dabartine Prezidentūrą. Čia atsiskleidžia visa Prahos miesto istorija, nuo viduramžių iki mūsų dienų. Kiekvienas pastatas Hrada – tarsi atskira istorijos ir architektūros pamoka. Aplankysite Šv. Vito katedrą, kurios statybai prireikė beveik 500 metų.
Čia buvo karūnuoti ir ilsisi Čekiją valdę karaliai. Taip pat aplankysime Kareliškuosius sodus, Malą Straną, Mikulašo Barokinę bažnyčią, miesto senamiestį bei žinomą miesto centrinę Rotušę. Laisvas laikas, kurio metu būtinai užsuksime į tipišką Čekišką restoraną išlenksime po bokalą nepakartojamo tamsaus kaip naktis čekiško alaus, pasimėgausime keptu sūriu ar paragausime kitų Čekiškos virtuvės patiekalų kurių prieš tai savo gyvenime tikrai ne tako nei matyti nei ragauti.
Po naktinio šėlsmo siūlome apsilankyti bei atsipalaiduoti Prahos širdyje ėsiančiuose kavinėse kur vyruojant klasiškai atmosferai galėsite ramiai išgerti puodeli arbatos. Pamiršti apie kasdieninį gyvenimą, prisisemti jėgų kelionei ir tiesiog atsiduoti nepakartojamai Prahai.
Link vakaro grupė renkasi išvykimui į Lietuvą. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktis autobuse.

4 Diena. Kelionė link Lietuvos su trumpu sustojimu Varšuvoje. Aplankysime pagrindinį prekybos centrą „M-1″.Tai paskutinė galimybe įsigyti suvenyrų savo artimiesiems.
Apie 20:00 val. sugrįžimas Lietuvą.

Kiti skelbimai:
 
Crocs™ LiteRide Flip Navy/Melon 36,5
 
Crocs™ Bayaband Sandal Kid's Candy Pink 27
 
Crocs™ Bayaband Sandal Kid's Candy Pink 30
 
BENSIMON Tennis Lacet Femme Denim C15B 37
 
Crocs™ Sexi Flip Oyster 41
169.00 €
Susisiekti 860664408
Adresas: Vilniaus m. sav.,
ID: 1107197   2016 01 12
Plaustų nuoma Kaune

Plaustų nuoma Kaune

Plaustų nuoma Kaune Siūlome išbandyti pramogą – plaukimą plaustais maršrutu „Batėgala – Panerio poilsiavietė“. Tai 16 km trasa, kurioje užmiršite kasdienius rūpesčius ir pasinersite į gamtos harmoniją. Viskas ko Jums reikia, tai surinkti draugų, giminaičių ar bendradarbių kompaniją, su kuria nepamirštamai praleisite laiką didingosios Neries upės apsuptyje. Plaukimas paprastai trunka apie 6 valandas, tačiau laikas […]

9.00 €

Baidarių nuoma Aukštaitijoje

Baidarių nuoma žema kaina. Baidarių nuoma su nakvyne. Baidarių nuoma Aukštaitijoje. Plaukimas baidarėmis Žeimena, Lakaja, Kiauna ar kita upe. Baidarės kaina nuo 9 eur parai. Gelbėjimosi liemenės nemokamai. Siūlome stabilias, lengvai valdomas VISTA baidares nuomai su patogia sėdyne, erdviu deniu, daug vietos daiktams. Plaukimas baidarėmis, baidarių nuoma. Kontaktai: +370 686 89722 arba info@baidnuoma.lt Kviečiame užsisakyti […]

Plaukimas baidarėmis Nemunu

Plaukimas baidarėmis Nemunu

Ar matei Pajiesio piliakalnį? Tai vieta Kaune, kuria grožėjosi pats Napoleonas. Pasinaudokite galimybe pamatyti kitokį Kauną nuo vandens plaukdami baidarėmis Nemunu su nedidele kompanija. Siūlome keturių asmenų grupelei su dviem baidarėmis plaukti Nemunu nuo A. Brazausko hidroelektrinės iki Nemuno ir Neries santakos (Combo). Pavasaris puikus metas pasidžiaugti bundančia gamta, praleisti laiką su šeima ar draugais. […]

Baidarių nuoma Kaune
60.00 €

Baidarių nuoma Kaune

Baidarių nuoma Kaune Ar kada susimąstėte, kiek neatrastų kampelių yra mūsų gimtojoje žemėje? O kiek įspūdį paliekančių gamtos objektų galime atrasti net ir Kauno rajone? Piliakalniai, dvarai ir bažnyčios – tai dar ne viskas, ką galima aplankyti ir apžiūrėti. O kiek dar lankomų objektų yra, kurių paprastai nepamatysi važiuojant automobiliu ar vaikštant pėsčiomis… Mūsų pasiūlymas […]