ventiliaciniu ortakiu valymas

ventiliaciniu ortakiu valymas

Mes siūlome išvalyti Jūsų patalpose esančias vėdinimo sistemas ar ortakius. Ventiliacijos kanalų VALYMAS turi būti būtina pastatų techninės priežiūros dalimi. Daugelio didelių miestų oro „kokteilis“ turi sieros dioksido, anglies monoksido, įvairių švino junginių, sunkiųjų metalų, ir tiesiog paprastų dulkių perteklių. Pavojingos gali būti net statybinės medžiagos, iš kurių statomos namo konstrukcijos – jos gali būti radono ir abesto šaltiniu. Be to, skalbimo milteliai, plovikliai ir kita buitinė chemija taip pat nėra idealūs ekologijos atžvilgiu, nes sudėtyje turi amoniako, vandenilio sulfido ir kitas nuodingas medžiagas.
PRIEŽASTIS VALYMUI:
GAISRAI … Ortakyje esančios dulkės taip pat sukelia didelę grėsmę gaisro atveju. Jos užsidega tarsi vata, ir oro srauto dėka momentaliai plista visame pastate.
ELEKTROS SUNAUDOJIMAS … viršija 5 ar net 10 kart savo įprastinio darbo našumo.

FILTRAI … Apaugę ar užteršti filtrai taip pat sukelia palankias sąlygas bakterijų ir grybelių dauginimuisi.
REBALAI … Dar pavojingesnės yra riebalų nuosėdos, kurios neišvengiamos vėdinant kavines, restoranus, mėsos gamyklas ir kitas maisto pramonės įstaigas. Ortakyje nusėdusi drebučių pavidalo masė ne tik apsunkina oro judėjimą ir puikiai dega, bet ir sukelia palankias sąlygas įvairių bakterijų, grybelių, dulkių erkių ir kitų mikroorganizmų gyvavimui bei dauginimuisi.
RECIRKULIACIJA … Problema tampa aštresne, jeigu pastate įrengta centrinė, su daline oro recirkuliacija, kondicionavimo sistema. Bet kuri infekcija, perduodama oro lašeliniu būdu, patekus į vieną iš patalpų tikriausiai bus pernešta per visą namą.
EKONOMIJA … Suomijoje „blogo“ oro kaina yra maždaug 6 mlrd. eurų per metus. Ši suma yra didesnė nei metinis mokestis už elektros energiją, sunaudojamą šildymui. Tai didžiulis nuostolis šalies ekonomikai, taip pat kiekvienai atskirai įmonei.
Tai pat siūlome valymo ir dezinfekcijos įrangą vėdinimo ir ortakių sistemoms, kurios yra reikalingos komercinėse, gyvenamuosiose ir gamybinėse patalpose.
Mes dirbame su ,,Prressovac“ įranga, kuri garsėja savo patikimumu ir aukšta kokybe ventiliacinių sistemų aptarnavime. ,,Pressovac“ kokybė yra vienas iš svarbiausių principų, turintis konkurencinį pranašumą mūsų įmonėje.

Kiti skelbimai:
 
TOMS Plant Dyed Canvas Women's Alpargata Pink 37,5
 
Camper Beetle 36791 Medium Grey 41
 
Birkenstock Arizona SFB Oiled Leather Habana 46
 
TOMS Repreve Melange Knit Women's Alpargata Black 39
 
Camper Wonder K400319 Black 41
3.00 €
Susisiekti 867959308
Adresas: Visi miestai,
ID: 474568   2011 03 23

Rekomenduojame

Šlaitiniai stogai dengimas-restauracija

Šlaitiniai stogai dengimas-restauracija

Šlaitiniai stogai dengimas-restauracija. Dengiame šlaitinius stogus,taip pat restauracija senų. Kokybiškai dirbantys meistrai,daug metų patirtis. Vilnius-Dzūkijos regionas Teirautis Vyto +37067436403 Kiti skelbimai:   TOMS Plant Dyed Canvas Women's Alpargata Pink 37,5   Camper Beetle 36791 Medium Grey 41   Birkenstock Arizona SFB Oiled Leather Habana 46   TOMS Repreve Melange Knit Women's Alpargata Black 39   […]

Stogų dengimas
6.00 €

Stogų dengimas

Stogų dengimas, asbestinių stogų keitimas, fasadų šiltinimas, skardos lankstinių gamyba. Atliekame stogų skardinimo, šiltinimo darbus. Montuojame lietaus nuvedimo sistemas. Šiltiname individualių namų ir kitų pastatų fasadus. Standartiniai ir nestandartiniai skardos lankstinių gaminiai. Daugiau info telefonu 860216565 Kiti skelbimai:   TOMS Plant Dyed Canvas Women's Alpargata Pink 37,5   Camper Beetle 36791 Medium Grey 41   […]

Tvorų ir vartų prekyba bei montavimas visoje Lietuvoje
1.00 €

Tvorų ir vartų prekyba bei montavimas visoje Lietuvoje

Tvoras ir vartus siūlome labai geromis kainomis. Montavimo darbus atliekame itin kokybiškai. Tvorų, vartų, atliktų darbų pavyzdžius rasite: http: www.visostvoros.lt Preliminarių kainų teiraukitės tel. 868635533 . Kiti skelbimai:   TOMS Plant Dyed Canvas Women's Alpargata Pink 37,5   Camper Beetle 36791 Medium Grey 41   Birkenstock Arizona SFB Oiled Leather Habana 46   TOMS Repreve […]

GAMINAME IŠ NERŪDIJANČIO  PLIENO,ALIUMINIO,PLIENO
1.00 €

GAMINAME IŠ NERŪDIJANČIO PLIENO,ALIUMINIO,PLIENO

Tekinimo,frezavimo,šlifavimo darbai iš metalo. Prekiaujame metalu,suvirinimo viela,elektrodais,dujomis . VILNIUS Kiti skelbimai:   TOMS Plant Dyed Canvas Women's Alpargata Pink 37,5   Camper Beetle 36791 Medium Grey 41   Birkenstock Arizona SFB Oiled Leather Habana 46   TOMS Repreve Melange Knit Women's Alpargata Black 39   Camper Wonder K400319 Black 41