29.00 €

UAB AVATRA nuo 2006-uju importuoja tiesiai is gamintoju platu parkavimo sistemu asortimenta! ! !

Savo sandelyje nuolatos palaikome skirtinga ir ivairu parkavimo sistemu asortimenta, laidines ir belaides parkavimo sistemos, su naktinemis ir dienos vaizdo kameromis,veidrodines parkavimo sistemos, skirtingu parkavimo sistemu sensoriai pagal technines charakteristikas, 4-iu, 6-iu, 8-niu sensoriu parkavimo sistemos, taip pat galimos skirtingos kombinacijos 4 sensoriai ir vaizdo kamera, arba dvi vaizdo kameros pasirinktinai.

Taip pat nuolatos paivairiname asortimenta importuodami keliu skirtingu gamintoju bei keliolikos skirtingus modifikaciju parkavimo sistemas.

Visoms parkavimo sistemoms yra taikoma 12-os menesiu garantija be jokiu isimciu ar papildomu salygu, nepaisant kur jos bus montoujamos ir kas atliks montavimo darbus!

Parkavimo sistemas galime pasiulyti tiek didmeninei, tiek ir mazmeninei prekybai, priimame individualius uzsakymus is imoniu ar fiziniu asmenu vienetiniam ar nuolatiniam tiekimui.

Parkavimo sistemos

Tai įranga skirta saugiam ir komfortabiliam automobilio parkavimui užtikrinti. Parkavimo sistema padės Jums nustatyti atstumą nuo automobilio, limuzino, sunkvežimio, autofurgono ar kitos transporto priemonės iki artimiausios kliūties. Parkavimo sistemos turi garsinę arba garsinę ir vaizdinę atstumo indikaciją. Įranga tampa pagalbininku atliekant parkavimo manevrus mažoje trajektorijoje, tamsiu paros metu ar mažiau vairavimo įgūdžių turinčiam vairuotojui. Parkuoti automobilį su įdiegta parkavimo sistema taip pat būtina turėti šiek tiek įgūdžių – suvokti parkavimo sistemos veikimo principą. Norint pasirinkti parkavimo sistemą reikia atsižvelgti ir į keletą svarbių aspektų: koks automobilio tipas, kuriame bus montuojama parkavimo sistema? Kokio profesionalumo ir patikimumo tikisi vairuotojas iš parkavimo sistemos? Nepaisant to, jog beveik visų parkavimo sistemų veikimo principas maždaug vienodas, vienos jų labiau modernizuotos ir juose įdiegtos elektronikos naujovės, o kituose ženkliai mažiau naudojama gamybos procese pažangių ir patikimų komponentų. Mažiau jautrūs parkavimo sistemos davikliai gali neaptikti nutiesto plonyčio lyno arba net namų augintinio bėgiojančio šalia. Nepatikima, prastai funkcionuojanti, netikslingai ir neprofesionaliai įmontuota parkavimo sistema niekada nesuteiks komforto privalumo.

Parkavimo sistemų importas
Pradėję patys importuoti tiesiogiai iš gamintojų parkavimo sistemas stengėmes jas išbandyti savo kailiu, o tik po to klientams pasiūlyti tai, kas mūsų pačių išbandyta ir būtų žinomas gaminys rinkoje. Turėjome surasti optimalų kainos bei kokybės balansą ir Lietuvos rinkai pateikti prekę, kuri sudomintų mūsų klientą ir jis niekada neliktų nuviltas savo pasirinkimu.

Detalia ir issamia prekiu informacija, taip pat kur jas galite isigyti rasite musu internetineje svetaineje www.avatra.lt

Tariame Jums nuosirdu ACIU, kad domites musu importuojama produkcija!

 
Šis skelbimas ( ID: 246943 ) neaktyvus, todėl kontaktinė informacija nepateikiama.
Atnaujinti
Kiti skelbimai:
 
Samsung Galaxy S9 SM-G960FZKDSEB mobilus telefonas 64GB Black
 
Antakių paletė
 
Mineralinė pudra Cinnamon, 9 g
 
Žėrinti paletė veidui
 
Mineraliniai lūpų dažai Envy, 3,5 g